Aplikacje pomagają ogarnąć życiowy chaos

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2012 12:53
- W dzisiejszych czasach mamy tyle projektów do zrealizowania, że zwykły kalendarz już nie wystarcza – mówił w Czwórce Marcin Kwieciński, który radził jak z pomocą aplikacji można ułatwić swoją codzienność.
Audio

- Obecnie wszystko co robimy jest formą realizacji projektów: zakupy, wyjazd na wakacje, napisanie pracy magisterskiej. Aplikacje pomagają nam je uporządkować – podpowiadał gość "Czwartego wymiaru". Powstające w hurtowych ilościach aplikacje na smartfony, zaspokajają coraz większą ilość życiowych potrzeb. Ważne jest, by wybierać te pasujące do naszego stylu życia.

- Bardzo fajną aplikacją jest "More days". Ona pomaga organizować zadania w formie rysunku, w sposób bardziej zabawowy – opowiadał Kwieciński. Aplikacją, która może uporządkować naszą biznesową działalność jest "Remember the Milk”. - Ona pozwala stworzyć listę projektów i podzielić je na wszystkie niezbędne szczegóły, poza tym jest darmowa – wyjaśniał.

Więcej na temat przydatnych aplikacji dowiesz się słuchając nagrania audycji.

bch

Zobacz więcej na temat: smartfony

Czytaj także

Teoria chaosu: jak uporządkować sobie życie w chmurze

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2012 16:00
- Jeśli dobrze się nad tym zastanowimy, dziś właściwie każdego dnia otacza nas chaos, mnóstwo spraw i niepotrzebnych myśli – opowiada w Czwórce Marcin Kwieciński. Można jednak uporządkować swoje życie i efektywnie zarządzać czasem, używając odpowiednich narzędzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strzelanie telefonem, czyli nowa polska supergra?

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 11:15
O polskim „Wiedźminie” i „Wiedźminie 2” usłyszało pół świata, a „Sniper” czy „Dead Island” także zrobiły karierę. Teraz pora na nowy rynek – smartfonów, gdzie krakowskie studio Future Reality Games wprowadza rewolucję.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Top 10 aplikacji na Facebooku

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2012 13:41
Wśród najpopularniejszych aplikacji, z których korzystają polscy internauci w słynnym serwisie społecznościowym, pierwsze miejsce należy do programu, który... wyłudza dane i rozsyła spam.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aplikacje są odpowiedzią na żywotne problemy ludzkości

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 19:54
Smartfony i dedykowane im oprogramowanie na dobre wsparły nasze codzienne funkcjonowanie. O wielu z dzisiaj dostępnych możliwości do niedawna mogliśmy tylko pomarzyć.
rozwiń zwiń