X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcin Dorociński: praca u Kolskiego była zaszczytem

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2014 13:00
Niebawem do kin wejdzie najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Serce, serduszko". To poruszająca, ciepła historia familijna, w której pierwsze skrzypce grają niezwykle utalentowana debiutantka Maria Blandzi oraz Marcin Dorociński.
Audio
  • W najnowszym filmie Jana Jakuba Kolskiego główne role grają debiutantka Maria Blandzi oraz Marcin Dorociński (Czwórka/Stacja Kultura)
Marcin Dorociński w filmie Jana Jakuba Kolskiego Serce, serduszko
Marcin Dorociński w filmie Jana Jakuba Kolskiego "Serce, serduszko"Foto: mat. pras.

Najnowszy film Kolskiego to pozycja dla ludzi wrażliwych, którzy są przekonani, że nawet w tych szalonych czasach warto wierzyć w takie wartości jak przyjaźń, wolność, miłość, a za swoimi marzenami należy podążać do samego końca. Główną bohaterką obrazu jest jedenastoletnia Maszeńka. Jej pragnieniem jest zostanie primabaleriną. W postać tę wcieliła się debiutantka, Maria Blandzi.
- Ta rola była trochę podobna do mnie, bo ja też bardzo długo namawiałam rodziców, żebym mogła pójść do szkoły baletowej. Praca na planie była bardzo fajna. Z jednej strony było ciężko, ale zarazem traktowałam to, jak świetną zabawę. Czytając scenariusz byłam zachwycona, bo w tej postaci jest naprawdę dużo mnie - przekonywała młoda aktorka.
PRZECZYTAJ: Marcin Dorociński: nie lubię zdjęć próbnych, ale dla "Jacka Stronga" zrobiłem wyjątek

Znacznie większym doświadczeniem może się rzecz jasna pochwalić partnerujący jej w tym filmie Marcin Dorociński. W "Serce, serduszko" wciela się on w rolę ojca Maszeńki. To dobroduszny człowiek, ale niezbyt odpowiedzialny, na co wpływ ma nadużywanie przez niego alkoholu. Aktor przyznał, że było to jedno z najtrudniejszych i najciekawszych doświadczeń w jego karierze. Szczególnie ciekawe było obcowanie z naturą, bo akcja zlokalizowana jest w Bieszczadach. - Granie w tym filmie z dzieckiem, czyli Marysią, oraz kurami, psami i wilkiem, to była cudowna przygoda. Znowu miałem w swojej pracy wielkie szczęście, że mogłem dotknąć czegoś, czego kompletnie się nie spodziewałem. Jednym zdaniem, granie u Jana Jakuba Kolskiego było ogromnym zaszczytem - nie ukrywał Dorociński.
Film "Serce, serduszko" premierę będzie miał 21 listopada 2014 roku. W jednej z najciekawszych scen w najnowszym obrazie Kolskiego Marcin Dorociński tańczy "Jezioro łabędzie" na stacji kolejowej. W innej miał okazję zetknąć się oko w oko z wilkiem. Jak wspomina pracę przy tych fragmentach? Czym jeszcze zaskoczy nas film "Serce, serduszko"? Posłuchajcie nagrania ze "Stacji Kultura".
ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Michał Żurawski: "Miasto 44" ma hollywoodzki rozmach

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 17:14
Można już na własne oczy przekonać się, jak prezentuje się najdroższa pozycja w historii polskiego kina. "Miasto 44" na długo przed premierą wywołało mnóstwo kontrowersji. - Miałem poczucie uczestniczenia w czymś wyjątkowym, co na zawsze zapisie się w historii naszego filmu - przyznał w Czwórce aktor Michał Żurawski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patryk Vega: w "Służbach specjalnych" nie ma ani jednej sceny, która nie mogłaby się naprawdę zdarzyć

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 15:40
W "Pitbullu" sportretował środowisko policjantów. By nie zostać uznanym za "specjalistę od kina policyjnego", zaczął robić komedie. Teraz powraca ze "Służbami specjalnymi". - To obraz polskiego wywiadu we współczesnej Polsce, który działa na styku polityki, mediów, biznesu i świata przestępczego - mówi Patryk Vega, gość "Stacji Kultura".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Orleańska o filmie "Zbliżenia": to gra niedopowiedzeń

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 19:00
Na ekrany kin wszedł właśnie film Magdaleny Piekorz pt "Zbliżenia". W główną rolę wcieliła się Joanna Orleańska. - Najtrudniejsze w mojej pracy było poskromienie emocji, bo ten film to zimne kino, niemal skandynawskie - opowiada aktorka.
rozwiń zwiń