Glassesboys. Polski duet nagrał numer ze Snoop Doggiem

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 11:13
Nagrali krążek, na którym zaśpiewali m.in. Angie Brown, Tara McDonald czy Barbara Tucker. W marcu wypuścili na rynek utwór "Carbon Copy", w którym udział wziął sam Snoop Dogg.
Audio
  • Muzycy duetu Glassesboys opowiadają o współpracy ze Snoop Doggiem i kolejnych muzycznych wyzwaniach (Czwórka/Stacja Kultura)
Jared Bobowik i Tom Wnuk, czyli Glassesboys, to znakomity polski towar ekspertowy
Jared Bobowik i Tom Wnuk, czyli Glassesboys, to znakomity "polski towar ekspertowy"Foto: mat. pras./facebook.com/GLASSESBOYSofficial

Duet Glassesboys tworzą Jared Bobowik i Tom Wnuk. W Czwórce wspominali m.in. swoją współpracę z legendarnym raperem. - Nie spotkaliśmy się osobiście. Rozmawialiśmy tylko w internecie, ale tak robimy dziś z 90 proc. współpracowników. To zmniejsza koszty, na przykład przelotu do USA, a zwiększa efektywność pracy - opowiadali.

Muzyka grupy to połączenie melodyjnych, klubowych i energetycznych brzmień. Bobowik i Wnuk tłumaczyli też w Czwórce m.in. dlaczego w pierwszej kolejności ich krążek ukazał się na rynku… japońskim i zdradzili, że już tworzą nagrania m.in. w duecie z Fat Joem.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzenie: Katarzyna Dydo

Gość: Jared Bobowik i Tom Wnuk (muzycy, duet Glassesboys)

Data emisji: 30.03.2015

Godzina emisji: 10.00

kd/asz

Czytaj także

Smolik: Męskie Granie Orkiestra gra bezkompromisowo

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2014 12:00
Tuż po premierze singla "Elektryczny" stało się jasne, że będzie to jeden z największych przebojów tego lata. Nie ma w tym nic dziwnego, bo utwór jest dziełem Orkiestry Męskie Granie, w skład której wchodzą m. in. Brodka, Dawid Podsiadło i Andrzej Smolik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ZAMILSKA: głowę mam pełną basu

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2015 12:50
- Komponowanie i granie na żywo wymaga precyzji. Kręci mnie to bardziej niż bycie didżejem - mówi Natalia Zamilska, autorka jednej z najciekawszych płyt ubiegłego roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

XXANAXX: jesteśmy w punkcie wrzenia

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2015 14:00
- Jesteśmy w koncertowym ferworze, więc na razie nie myślimy o nowej płycie - mówią członkowie duetu XXANAXX. - Ale jesienią planujemy wydać EP-kę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mary Komasa: nie mieszczę się w mainstreamie

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2015 14:00
Córka aktora Wiesława i siostra reżysera Jana - Mary Komasa - właśnie wydała debiutancką płytę. Klimat albumu to mroczna, ale bardzo emocjonalna alternatywa.
rozwiń zwiń