Margaret walczy o tytuł najlepszej wokalistki świata

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2015 16:00
Małgorzata Jamroży w 2013 roku zdobyła szczyty list przebojów singlem "Thank You Very Much" i od tamtej pory wciąż zdobywa nagrody muzyczne i zaskakuje swoich fanów nowymi przebojami.
Audio
  • Margaret o swoich sukcesach i nowej płycie (Stacja Kultura/Czwórka)
Margaret podczas rozdania nagród EMA MTV
Margaret podczas rozdania nagród EMA MTVFoto: PAP/Stach Leszczyński

Ostatnio Margaret zdobyła tytuł najlepszego polskiego wykonawcy w konkursie MTV Europe Music Awards 2015, a teraz walczy o sukces w etapie międzynarodowym.

Czytaj dalej
Margaret 1200.jpg
Margaret: starzeję się i jestem coraz mądrzejsza

- Po tym roku, który był bardzo intensywny, jestem już zmęczona psychicznie i fizycznie i już miałam taką tendencję spadkową. Ta nagroda powiedziała mi: "dawaj, trzeba pracować, jesteś młoda!" - mówi artystka.

Debiutancki album Margaret "Add the Blonde" ukazał się zaledwie rok temu, a już 6 listopada swoją premierę będzie miała kolejna płyta, tym razem z udziałem Matta Duska. Wokalistka na antenie Czwórki opowiada o szczegółach współpracy z tym artystą, wyjaśnia także, jak na potrzeby nowego albumu udało jej się połączyć pop i jazz. Podczas audycji można posłuchać największych hitów Margaret.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Małgorzata Jamroży, czyli  Margaret (wokalistka, autorka piosenek)

Data emisji: 21.10.2015

Godzina emisji: 10.00

mg/kd

Czytaj także

Jeremi Sikorski: nie jestem jak Justin Bieber

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2015 14:03
15-letni wokalista i tekściarz Jeremi Sikorski właśnie wydał debiutancką płytę "Otwórz się na świat". Jego singiel "Bez niej nie byłoby nas" ma ponad milion wyświetleń w internecie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Patrycja Kazadi: muzyka jest moim życiowym celem

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 12:12
Jej drugi krążek ukaże się na rynku we wrześniu tego roku. Promuje go singiel "Na zawsze". - Ta płyta będzie od początku do końca moja, taka, jaka jestem - mówiła Kazadi w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sarsa: zawsze trzeba iść za głosem serca

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2015 15:12
- Zaczynałam od rocka i elektroniki. To, co robiłam było bardzo niszowe, alternatywne, ale do dziś te nurty staram się przemycać do moich kompozycji - mówiła w Czwórce Sarsa Markiewicz.
rozwiń zwiń