Jeremi Sikorski: nie jestem jak Justin Bieber

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2015 14:03
15-letni wokalista i tekściarz Jeremi Sikorski właśnie wydał debiutancką płytę "Otwórz się na świat". Jego singiel "Bez niej nie byłoby nas" ma ponad milion wyświetleń w internecie.
Audio
  • Jeremi Sikorski o komponowaniu piosenek, początkach gry na skrzypcach, planach zawodowych i swoich fankach (Czwórka/Stacja Kultura)
Jeremi Sikorski chce mieć nad ostatecznym kształtem swoich utworów maksymalną kontrolę, bo tylko dzięki temu może nazywać się artystą, a nie odtwórcą
Jeremi Sikorski chce mieć nad ostatecznym kształtem swoich utworów maksymalną kontrolę, bo tylko dzięki temu może nazywać się artystą, a nie odtwórcąFoto: mat. prasowe

Autor hitu, muzyk Jeremi Sikorski podkreśla, że sam pisze teksty swoich piosenek i tworzy muzykę. - Przeżyłem już w życiu zawód miłosny, jak każdy młody człowiek - mówi o swoich doświadczeniach w Czwórce. Dodaje jednak, że wciąż nie może pozbyć się łatki "polskiego Justina Biebera", choć z tym wokalistą łączy go "tylko fryzura".

Mimo młodego wieku Sikorski już wiąże swoją zawodową przyszłość z muzyką. - Chcę zdać maturę w liceum muzycznym, a potem iść na studia, także w tym kierunku - mówił Sikorski. Opowiedział także, jak łączy zawrotną karierę, która stała się jego udziałem, z lekcjami.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzenie: Justyna Majchrzak

Gość: Jeremi Sikorski (muzyk, wokalista, autor tekstów)

Data emisji: 31.03.2015

Godzina emisji: 10.00

kd/mg

Czytaj także

Koncerty, sport i dobra zabawa. Czwórka na SnowShow 2015

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2015 13:48
Czwórka ciągle aktywna na SnowShow Music Fest. Wczoraj uczestników rozgrzały koncerty Dawida Podsiadło oraz grupy Kamp!. Dziennikarze szusują po francuskich stokach i świetnie się bawią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Dziarmagowska - nowa idolka młodego pokolenia

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 14:00
Muzykalna 18-latka wzięła udział w dwóch programach typu talent show. Żadnego nie wygrała, ale zdobyła rzeszę fanów i podpisała kontrakt na wydanie płyty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Glassesboys. Polski duet nagrał numer ze Snoop Doggiem

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 11:13
Nagrali krążek, na którym zaśpiewali m.in. Angie Brown, Tara McDonald czy Barbara Tucker. W marcu wypuścili na rynek utwór "Carbon Copy", w którym udział wziął sam Snoop Dogg.
rozwiń zwiń