"Planeta singli". Gwiazdy flirtują w sieci

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2016 14:20
Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, a nawet Ewa Błaszczyk - oni wszyscy żyją na "Planecie singli", randkowej aplikacji stworzonej na potrzeby nowej polskiej komedii.
Audio
  • "Planeta singli" - czy nowa komedia romantyczna twórcy "Listów do M." podbije nasze serca? (Stacja Kultura/Czwórka)
Mateusz Patyk i Agnieszka Więdłocha w studiu Czwórki
Mateusz Patyk i Agnieszka Więdłocha w studiu CzwórkiFoto: Czwórka/Instagram

Czytaj także
excentrycy stuhr rybicka 1200.jpg
Jak Natalia Rybicka trafiła do "Excentryków"?

Reżyserem filmu jest Mitja Okorn, autor pierwszej części "Listów do M.". Akcja jego najnowszego filmu dzieje się nie w Boże Narodzenie, tylko w Walentynki. Głównym bohaterem jest prowadzący satyryczny talk-show Tomasz Wilczyński, w którego rolę wciela się Maciej Stuhr. - Moja postać momentami jest dość bezczelna, pewna siebie, bucowata i nie zamierza się zmieniać - opowiada aktor. - Ale jak to w życiu bywa, zmiana nadchodzi z najmniej oczekiwanej strony i to w bardzo atrakcyjnej postaci.

W audycji zdradzamy, kto pojawia się na drodze głównego bohatera "Planety singli" i pytamy Tomasza Karolaka, co sądzi o cyberflircie.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Przygotował: Mateusz Patyk

Data emisji: 26.01.2016

Godzina emisji: 10.34

kul/mc

Komentarze4
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
Zgryzka2016-01-28 13:16 Zgłoś
Planeta Singli już podbija serca. Podobno scenariusz jest rewelacyjny dostosowany do widza w każdym wieku. Ja idę z dużo młodszą siostrą, uwielbia Listy do M więc Planeta Singli też jej się spodoba :)
Arwenka2016-01-27 13:06 Zgłoś
Jestem o tym przekonana, że podbije serca widzów, a ja zobaczę juz jutro, trochę wcześniej na jednym z pokazów przedpremierowych, mój ukochany zafundował mi taki przedwalentynkowy już prezent.
ela232016-01-27 12:10 Zgłoś
Randkowa aplikacja? - Ciekawe :) Podoba mi się że autorzy scenariusza nie zdecydowali się na oklepane schematy, tylko spróbowali czegoś nowego. Pierwsze recenzje zwiastują świetną, polską komedie!
norka 2016-01-27 10:46 Zgłoś
A ja juz widziałam planetę singli na pokazie w heliosie :) Rewelacyjny film - wszysktie kobiety, bo seans był dla kobiet zachwycone. Łzy wzruszenia i śmiechu. Żarty dla każdego, bynajmniej nie jest to filmidlo tlyko dla kobiet. Bardoz mocnym atutem jest tez muzyyka, która jak w poprzednich produkcjacj Okorna idelanie buduje nastrój filmu.

Czytaj także

Filip Pławiak: w każdym filmie chciałbym pokazać inną twarz

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 13:00
Kiedy jest na murawie, gra w ataku, kiedy stoi przed kamerą, wciela się w demoniczne postaci. Nam Filip Pławiak zdradza, jak radził sobie na planie "Czerwonego pająka" i kogo zagra w filmie Arka Jakubika.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marieta Żukowska, czyli Marianna w filmie "Słaba płeć?"

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2016 15:55
W kinach króluje właśnie komedia "Słaba płeć?" z plejadą polskich aktorów. W filmie można zobaczyć m.in. Marietę Żukowską, która gra najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki.
rozwiń zwiń