Filip Pławiak: w każdym filmie chciałbym pokazać inną twarz

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 13:00
Kiedy jest na murawie, gra w ataku, kiedy stoi przed kamerą, wciela się w demoniczne postaci. Nam Filip Pławiak zdradza, jak radził sobie na planie "Czerwonego pająka" i kogo zagra w filmie Arka Jakubika.
Audio
  • Aktor Filip Pławiak opowiada o "Czerwonym pająku" i współpracy z Arkadiuszem Jakubikiem na planie jego nowego filmu (Stacja Kultura/Czwórka)
Filip Pławiak podczas premiery filmu Czerwony pająk
Filip Pławiak podczas premiery filmu "Czerwony pająk"Foto: PAP/Marek Gorczyński

Zobacz także
czerwony pająk 1200 img_2863-fot-adam_golec.jpg
"Czerwony pająk" Adam Woronowicz jako morderca

- "Prosta historia o morderstwie" opowiada o rodzinie, w której pojawia się przemoc domowa, a to wszystko ubrane jest w kryminalny garnitur - opowiada aktor. - Tym razem wcielam się w postać policjanta i członka tejże rodziny.

Gość Czwórki tłumaczy, czy zbrodnia może być ekscytująca i czego nauczył się, asystując w sekcji zwłok. Zdradza też, która ze scen została usunięta z filmu "Czerwony pająk" i dlaczego.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Filip Pławiak (aktor)

Data emisji: 15.12.2015

Godzina emisji: 10.00

kul/mg

Czytaj także

Aleksandra Hamkało: nie lubię się ograniczać

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2015 14:00
Ma ręce pełne roboty i głowę pełną marzeń. - W tym roku jestem aktorką filmową - śmieje się Aleksandra Hamkało. - W ubiegłym byłam serialową. Występowałam w "Lekarzach".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Żyć nie umierać" - 3 miesiące na naprawę życia

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2015 15:00
Jutro (28 sierpnia) na ekrany kin wchodzi film "Żyć nie umierać" z Tomaszem Kotem w roli głównej. To historia człowieka, który dowiaduje się, że zostały mu trzy miesiące życia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal Filmowy w Gdyni - debiuty i temat żydowski

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2015 14:00
Błażej Hrapkowicz poprowadził specjalne wydanie audycji wprost z Teatru Muzycznego w Gdyni. Studio Czwórki odwiedzili dyrektor artystyczny festiwalu Michał Oleszczyk oraz twórcy filmu "Demon".
rozwiń zwiń