Joanna Jarmołowicz. Z kim aktorka poszła na noże?

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2016 14:50
- Kiedy na castingu miałam zagrać scenę z Piotrkiem Stramowskim pomyślałam "o, nie! z takim starym gościem?". Potem oczywiście Piotrka pokochałam. Tak jak i całą ekipę serialu "Na noże" - wspomina aktorka Anna Jarmołowicz.
Audio
  • Aktorka Joanna Jarmołowicz o nowym serialu telewizyjnym "Na noże" (Stacja Kultura/Czwórka)
Joanna Jarmołowicz z Piotrem Głowackim i Wojciechem Zielińskim na planie serialu Na noże
Joanna Jarmołowicz z Piotrem Głowackim i Wojciechem Zielińskim na planie serialu "Na noże"Foto: PAP/Strefa Gwiazd/Stach Leszczyński

Nowa produkcja telewizyjna trafi na szklany ekran na początku września. - To historia dwóch rywalizujących ze sobą kucharzy. To także opowieść o miłości i spełnianiu marzeń - opowiada gość Czwórki.

Joanna Jarmołowicz wciela się w postać Zuzy, który przyjeżdża do Warszawy z małego miasteczka, żeby robić to, co kocha najbardziej, czyli… gotować. Jak wygląda codzienność serialowych szefów kuchni, czego aktorka nauczyła się od Mateusza Gesslera oraz o co chodzi z "kamizelą rybaka" - dowiesz się słuchając całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Joanna Jarmołowicz (aktorka)

Data emisji: 25.08.2016

Godzina emisji: 10.18

kul/tj

Czytaj także

"Bodo" - serial o pierwszym polskim celebrycie

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2015 15:40
W młodego Eugeniusza Bodo wciela się Antoni Królikowski. - W tamtych czasach artyści musieli mieć talent, żeby zasłużyć na popularność. Świat był piękniejszy i czystszy - mówi aktor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nowy świat". Film o byciu obcym

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2016 16:00
- Nie chcieliśmy robić filmu publicystycznego, tylko opowiedzieć o losach jednostek. W tym przypadku imigrantów i uchodźców, którzy przyjechali do Polski - opowiadają twórcy filmu "Nowy świat". Premiera w piątek, 12 sierpnia.
rozwiń zwiń