Premiery filmowe: "Inferno", "Absolutnie fantastyczne" i "Bociany"

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2016 13:10
Popularny brytyjski serial komediowy w wersji fabularnej, ekranizacja najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku i "Bociany", które znów zaczynają roznosić dzieci. W ten weekend w kinie każdy znajdzie coś dla siebie.
Audio
  • Filmowe premiery ocenia krytyk Łukasz Muszyński (Stacja Kultura/Czwórka)
W rolach głównych w Absolutnie fantastycznych - zarówno w filmie, jak i w serialu - występują Jennifer Saunders i  Joanna Lumley
W rolach głównych w "Absolutnie fantastycznych" - zarówno w filmie, jak i w serialu - występują Jennifer Saunders i Joanna LumleyFoto: PAP/Photoshot/James Shaw

Supertrio w składzie Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown powraca z produkcją "Inferno". - Tym razem światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon podążą śladami poematu Dantego i usiłuje rozwikłać zagadkę kolejnego symbolu - opowiada krytyk Łukasz Muszyński. - "Inferno" to dreszczowiec, w którym akcja pędzi na złamanie karku, choć nie zawsze w słusznym kierunku - dodaje.

Zobacz zwiastun:

W ten weekend z całą rodziną można wybrać się także na familijną animację "Bociany". Tytułowe ptaki od dłuższego czasu nie zajmują się roznoszeniem dzieci. Jednak przez pomyłkę otrzymują zlecenie na doręczenie niemowlaka.

Zobacz zwiastun:

Na ekranach kin także pełnometrażowa wersja przygód ulubienic Brytyjczyków, czyli bohaterek serialu "Absolutnie fantastyczne". Z czym tym razem zmierzą się Edina i Patsy i czy nadal trzymają formę - o tym m.in. w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Łukasz Muszyński (dziennikarz filmowy)

Data emisji: 14.10.2016

Godzina emisji: 11.17

kul/jsz

Czytaj także

Piotr Stramowski: po "Pitbullu" przestałem być twardzielem

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2016 14:00
- Kiedy skończyliśmy zdjęcia do "Pitbulla" wybrałem się na zakupy. Nagle moje miejsce do kasy zajął obcy mężczyzna. Próbowałem wyjaśnić, że to nie jego kolejka, ale nie byłem w stanie zawalczyć o swoje - wspomina Piotr Stramowski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Weekend w kinie? Bridget Jones, wiedźma z Blair i "Sługi boże"

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2016 14:50
Wielki powrót Renée Zellweger, Bartłomiej Topa jako komisarz i kolejna odsłona projektu Blair Witch - kolejny wrześniowy weekend w kinie zapowiada się interesująco...
rozwiń zwiń