Piotr Stramowski: po "Pitbullu" przestałem być twardzielem

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2016 14:00
- Kiedy skończyliśmy zdjęcia do "Pitbulla" wybrałem się na zakupy. Nagle moje miejsce do kasy zajął obcy mężczyzna. Próbowałem wyjaśnić, że to nie jego kolejka, ale nie byłem w stanie zawalczyć o swoje - wspomina Piotr Stramowski.
Audio
  • O nowych porządkach w "Pitbullu" Patryka Vegi opowiada aktor Piotr Stramowski (Stacja Kultura/Czwórka)
W Pitbullu robi nowe porządki, w filmie W spirali partneruje Katarzynie Warnke. Wkrótce Piotr Stramowski zadebiutuje w teatrze Polonia, w sztuce Kto się boi Virginii Woolf w reż. Jacka Poniedziałka (na zdj. z Katarzyną Dydo)
W "Pitbullu" robi nowe porządki, w filmie "W spirali" partneruje Katarzynie Warnke. Wkrótce Piotr Stramowski zadebiutuje w teatrze Polonia, w sztuce "Kto się boi Virginii Woolf" w reż. Jacka Poniedziałka (na zdj. z Katarzyną Dydo)Foto: Czwórka/Instagram

Gość Czwórki przyznaje, że w budowanie postaci Majami, policjanta walczącego z gangsterami, włożył całą swoją energię. - Totalnie się temu poświęciłem, całe dnie spędzałem z policjantami, żyłem tą postacią, chodziłem w jego ciuchach - wspomina. - Niby nie byłem twardzielem przez całą dobę, ale zdarzyło się, że narzeczona waliła mnie po głowie za jakieś odzywki, albo za to, że ćwiczę w domu strzelanie z pistoletu na kulki.

W najnowszym filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" Piotr Stramowski ma irokeza i tatuaże. Jak się okazuje, taki wygląd nie jest obcy współczesnym stróżom prawa. Aktor opowiada także o scenach, które trafiły do filmu wprost z policyjnego archiwum.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Piotr Stramowski (aktor)

Data emisji: 28.01.2016

Godzina emisji: 10.10

kul/pj

Czytaj także

Hipnotyzujący, bezlitosny "Syn Szawła" już w kinach

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 11:20
- Ten obraz powoduje wstrząs - mówi o nominowanym do Oscara filmie "Syn Szawła" Błażej Hrapkowicz. Obraz od piątku, 22 stycznia, można oglądać w kinach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Planeta singli". Gwiazdy flirtują w sieci

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2016 14:20
Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, a nawet Ewa Błaszczyk - oni wszyscy żyją na "Planecie singli", randkowej aplikacji stworzonej na potrzeby nowej polskiej komedii.
rozwiń zwiń