Wydaj płytę z "Będzie głośno!". Trampolina do sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 15:11
- Płyta to jest bardzo ważna wizytówka każdego zespołu. To jest coś namacalnego, co zostanie do końca życia - przekonuje dziennikarz Czwórki Damian Sikorski w nawiązaniu do nowej Czwórkowej akcji Wydaj płytę z "Będzie głośno!", która startuje już 1 lipca. 
Audio
  • Damian Sikorski o nowej akcji Czwórki - Wydaj płytę z "Będzie głośno!" (Stacja Kultura/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Cls Graphics/Shutterstock.com
Sprawdź też:
czwórka studio mikrofon1200.jpg
Wydaj płytę z "Będzie głośno!" - nowa akcja Czwórki!

- Dzięki wydaniu płyty muzyka młodych zespołów może zaistnieć, na przykład na antenie radia - mówi Damian Sikorski. Wydaj płytę z "Będzie głośno!" to akcja współorganizowana przez Czwórkę i Agencję Muzyczną Polskiego Radia. - Ruszamy 1 lipca, a zgłoszenia można wysyłać do 15 sierpnia. Zwycięzcę akcji poznamy natomiast w pierwszy piątek września - tłumaczy Damian Sikorski w rozmowie z Michałem Piwowarkiem.

A w jaki sposób materiał na nową płytę będzie można do akcji zgłaszać? - Na stronie internetowej czwórka.online znajdzie się specjalny formularz - wyjaśnia Damian Sikorski. - Podstawowym warunkiem jest posiadanie gotowego materiału na płytę - dodaje.

Jakie zespoły mogą wziąć udział w akcji Wydaj płytę z "Będzie głośno!"? Jak audycja ta pomogła do tej pory wielu debiutującym artystom w przecieraniu szlaków kariery muzycznej? Między innymi tego dowiecie się słuchając nagrania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Damian Sikorski (dziennikarz Czwórki, muzyk)

Data emisji: 28.06.2017

Godzina emisji: 10.25

jsz/ei

Czytaj także

Andrzej Smolik i Kev Fox nagrywali u Petera Gabriela

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 14:30
- Nowe piosenki powstawały w jednym z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie. To mityczne studio, w którym nie ma żadnych barier. Wszystko odbywa się w jednym pomieszczeniu. Nikt ani nic nie odgradza muzyków od reszty świata - opowiadają Andrzej Smolik i Kev Fox.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal Cudawianki 2017. Powitanie lata w Gdyni

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 14:25
- Jak co roku także i tym razem na "Cudachwiankach" będziemy się bawili intensywnie, szczególnie podczas koncertów na plaży miejskiej - mówi w "Pierwsze słyszę" Lena Dula, organizatorka tej alternatywnej, nadmorskiej imprezy, która startuje już 24 czerwca.    
rozwiń zwiń