Seriale na wiosnę. Banderas jako Picasso i wielki powrót "Roseanne"

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2018 12:20
Tyran, buntownik i kochanek - Pablo Picasso - jest bohaterem drugiej odsłony serialowego cyklu "Geniusz". - W tytułowej roli występuje Antonio Banderas i jest nie do poznania - zachwyca się Ewa Mierzejewska. 
Audio
  • O nowościach serialowych na wiosnę opowiada Ewa Mierzejewska (Stacja Kultura/Czwórka)
Owacjami na stojąco została przyjęta światowa premiera drugiej części antologii Geniusz poświęcona burzliwemu życiu i niezwykłej twórczości Pabla Picassa. W głównej roli wystąpił Antonio Banderas
Owacjami na stojąco została przyjęta światowa premiera drugiej części antologii "Geniusz" poświęcona burzliwemu życiu i niezwykłej twórczości Pabla Picassa. W głównej roli wystąpił Antonio BanderasFoto: mat. promocyjne/natgeotv.com

Czytaj także
mozart in the jungle 1200.jpg
"Mozart in the Jungle". O ekscesach muzyków klasycznych

10-odcinkowy serial wyreżyserowany przez Kena Billera pokazuje z bliska nie tylko Picassa - malarza, ale i Picassa - człowieka. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć w Polsce 22 kwietnia.

Gość Czwórki opowiada także o premierowych odcinkach jednego z najpopularniejszych sitcomów lat. 90. - Serial "Roseanne" opowiadał o losach Connorów - typowej amerykańskiej rodziny, doczekał się 9 sezonów i w sumie 222 odcinków. Produkcję zakończono w 1997 roku. Powrót tej formuły okazał się strzałem w dziesiątkę, a każdy odcinek cieszy się ogromną popularnością - opowiada Ewa Mierzejewska.

Czytaj także
western 1200.jpg
"Godless". Dziki Zachód według Stevena Soderbergha

W audycji mówimy także o nowych sezonach "Królowej", o dokumencie "Ikar" oraz o "Modyfikowanym węglu".

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Ewa Mierzejewska (dziennikarka i pasjonatka seriali)

Data emisji: 3.04.2018

Godzina emisji: 11.15

kul/ac

Czytaj także

"Ozark". Nie dla fanów "Breaking Bad"

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2017 16:50
- Ten serial z czystym sumieniem mogę polecić tym, którzy nie oglądali "Breaking Bad". Bo jeśli oglądali, to będa rozczarowani - opowiada o "Ozark" Ewa Mierzejewska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Absentia" - pościg za prawdą wraz ze Staną Katić

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2017 15:06
Znana polskim widzom z serialu "Castle" Kanadyjka serbskiego pochodzenia tym razem pokazuje się zupełnie nowej odsłonie.
rozwiń zwiń