"Ozark". Nie dla fanów "Breaking Bad"

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2017 16:50
- Ten serial z czystym sumieniem mogę polecić tym, którzy nie oglądali "Breaking Bad". Bo jeśli oglądali, to będa rozczarowani - opowiada o "Ozark" Ewa Mierzejewska.
Audio
  • Seriale, które warto obejrzeć jesienią (Stacja Kultura/Czwórka)
Jason Bateman, Julia Garner, Carson Holmes, Marc Menchaca i Christopher James Baker na planie pierwszego sezonu serialu Ozark
Jason Bateman, Julia Garner, Carson Holmes, Marc Menchaca i Christopher James Baker na planie pierwszego sezonu serialu "Ozark"Foto: PAP/Photoshot/Jackson Davis/Netflix

Czytaj także
telewizor telewizja 1200.jpg
Seriale tv. Co nowego u Davida Finchera i Stevena Soderbergha?

29 listopada odbędzie się telewizyjna premiera nowego serialu twórców kultowych "Gilmore Girls". - "The Marvelous Mrs. Maisel" opiera się na prawdziwej historii, która wydarzyła się w latach 50. i opowiada o jednej z pierwszych kobiet w amerykańskim stand-upie - opowiada ekspertka i fanka seriali.

Ewa Mierzejwska opowiada także o nowym serialu wg powieści Margaret Atwood. "Alias Grace" ("Grace i Grace") to opowieść o jednej z najsłynniejszych postaci w Kanadzie w latach 40. XIX wieku. Grace Marks miała 16 lat, gdy została skazana na karę śmierci za brutalne zabójstwo swego chlebodawcy i jego gospodyni. Wyrok zamieniono na dowyżywocie, a po 30 latach ją uniewinniono. Czy była cyniczną zbrodniarką czy ofiarą?

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Ewa Mierzejewska

Data emisji: 7.11.2017

Godzina emisji: 11.16

kul/kd

Czytaj także

Najlepsze seriale na jesień. Co warto obejrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2017 12:00
Jesień i zima sprzyjają temu, żeby zaszyć się w domowym zaciszu pod ciepłym kocem z kubkiem ulubionej herbaty i dobrym serialem. Szykuje się piękna serialowa jesień, do której dobrze Was przygotujemy. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Belfer 2". Serial, który trzyma w napięciu nawet jego twórców

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2017 15:00
Drugi sezon serialu "Belfer" upływa pod hasłem "Mordercza gra zaczęła się". - Praca przy tym serialu była nie odbywała się normalnym torem, bo do samego końca nie dostaliśmy scenariusza dwóch ostatnich odcinków - opowiada Eliza Rycembel, odtwórczyni roli Luizy.
rozwiń zwiń