X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Od płomienia do drucika. Światło wyrusza w podróż

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 13:37
- Seria spotkań "Light on tour", czyli prelekcje o designie i o świetle, ma swoja genezę w wystawie, która nazywała się "Spektrum Światła. Dizajn i fotony " - opowiada Anna Diduch historyk sztuki, redaktor naczelna magazynu "Priv". 
Audio
  • Anna Diduch opowiada o cyklu spotkań "Light on tour" (Stacja kultura/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

- Ekspozycja odbyła się w Kielcach w Instytucie Designu. Podejmowała temat pomiędzy designem, a światłem - wyjaśnia rozmówczyni Oli Opali. - Wątki, które zostały częściowo poruszone na wystawie, zostały tam zarysowane, teraz będę rozwijać podczas kolejnych odcinków cyklu "Light on tour".  Tak, jak podróżuje światło, podróżują też prelekcje o świetle - dodaje. 

Pierwszy odcinek "Light on tour" odbędzie się w Poznaniu i będzie poświęcony transformacjom, temu w jaki sposób myślenie o świetle przechodziło kolejne etapy na przestrzeni XX wieku. 

Kiedy mówimy o początku rewolucji, jeśli chodzi o kształt światła? Jaki będzie światło w 2030 roku? Gdzie dziś designerzy szukają inspiracji? Więcej na ten temat w materiale Oli Opali

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Data emisji: 14.03.2019

Godzina emisji: 11.48

pj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marka w naszym życiu. Jak kierują nami Coca-cola czy Gwiezdne wojny

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 15:01
Marcin Napiórkowski, kulturoznawca, badacz mitów, założył, że wiele marek kieruje naszym życiem. Tropił to i badał, a efektem jego pracy jest książka "Kod kapitalizmu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Poles" fotograficzna próba uchwycenia ducha imprezy

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 14:47
- Zaczęłam imprezować i pojawiło się pytanie, czy to się da powiązać z dorosłością? - mówi Lulu Zubczyńska, autorka projektu "Poles", który jest równocześnie jej pracą magisterską. 
rozwiń zwiń