X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Centrum Kultury Filmowej. "Bo jeden obraz wart jest tysiąca słów"

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2019 16:58
Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy powstało w maju tego roku. To instytucja, która ma na celu m.in. popularyzację kultury i kształtowanie świadomego widza. - Wierzymy, że filmy mogą zmieniać świat - mówiła zastępczyni szefowej CKF Katarzyna Ślesicka w Czwórce. 
Audio
  • O działalności Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy opowiada Katarzyna Ślesicka (Stacja Kultura/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: J. Henning Buchholz/Shutterstock

Trzeba mieć jakieś idee. Wierzymy, że sztuka i kultura sprawiają, że jesteśmy lepszymi ludźmi. Ze w ogóle jesteśmy ludźmi. Katarzyna Ślesicka

- Prezentacja ambitnego repertuaru, spotkania z twórcami, warsztaty, programy edukacyjne przeznaczone dla różnych grup wiekowych - wymieniała cele CKF Katarzyna Ślesicka. Jak podkreślała, to nie jest instytucja branżowa. - Oczywiście chcemy współpracować z branżą filmową skoncentrowaną w Warszawie, ale nasze działania mają być dostępne dla każdego, oferta skierowana jest głównie do warszawiaków - mówiła rozmówczyni Kasi Dydo.

W jaki sposób instytucje związane z filmem i kulturą mogą wpłynąć na codzienne życie każdego z nas? I czym jeszcze zajmować się będą przedstawiciele stołecznego entrum Kultury Filmowej? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Katarzyna Ślesicka (z-ca dyrektora CKF, a także kierownik Działu Edukacji)

Data emisji: 25.07.2019

Godzina emisji: 10.40

kd/ac

 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premiery filmowe: "Anna", "Ja teraz kłamię" i "Sekretne życie zwierzaków domowych 2"

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2019 13:48
Jedną z premier omawianych przez Łukasza Muszyńskiego była "Anna" w reżyserii Luca Bessona. - Ten reżyser robił filmy o silnych kobietach zanim to stało się modne. Wystarczy spojrzeć na takie obrazy jak Nikita, czy "Leon Zawodowiec"- mówił krytyk filmowy.
rozwiń zwiń