X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dobrze się gra "Dobrze się kłamie" w miłym towarzystwie

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2019 13:31
- W "Dobrze się kłamie" spotyka się grupa przyjaciół, którzy znają się jak łyse konie, spędzili ze sobą już niejedne wakacje, wyjeżdżają zawsze razem, znają się od lat, 20 przynajmniej - mówi Przemysław Sadowski. 
Audio
  • Przemysław Sadowski opowiada o spektaklu "Dobrze się kłamie" (Stacja Kultura/Czwórka)
Afisz spektaklu Dobrze się kłamie
Afisz spektaklu "Dobrze się kłamie"Foto: mat.pras.

Teoretycznie w takim gronie przyjaciół nic nie może nikogo zaskoczyć. Jak się okazuje w przedstawieniu - to tylko teoria. - Przyjaciele, by się zabawić, by nie było nudno, decydują, że wszystkie smsy, które dostaną, będą czytali sobie na głos, a rozmowy telefoniczne będą prowadzili przez system głośnomówiący w telefonach - opowiada gość Kasi Dydo. - Okazuje się, że wszyscy mają jakieś tajemnice, że to jest bardzo ludzkie. To prawo każdego, żeby mieć jakieś tajemnice - dodaje. 

Reżyserii spektaklu podjął się Marcin Hycnar, który dał się niejednokrotnie poznać jako aktor. Na scenie widzowie zobaczą przedstawienie, którego treść niektórzy znają z włoskiego kina. Adaptacji tekstu z filmu Paolo Genovese dokonał Bartosz Wierzbięta. Teatralna publiczność doskonale wie, jak dobrze słucha się jego słów. Na scenie obok Przemysława Sadowskiego można zobaczyć Olgę Bołądź, Katarzynę Kwiatkowską, Anitę Sokołowską, Szymona Bobrowskiego, Marcina Perchucia, Wojciecha Zielińskiego, a na zmianę z nim: Bartka Topę. - Takie spotkania na scenie, po latach, to ogromna przyjemność - podkreśla gość Czwórki.

 

Jak ocenia pracę z reżyserem i aktorami? Nad czym Przemysław Sadowski pracuje w Lublinie? O tym m.in. w rozmowie ze studia Czwórki.  

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Przemysław Sadowski (aktor)

Data emisji: 9.12.2019

Godzina emisji: 10.39

pj/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Norwegia zakochuje się w Szymborskiej!

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019 13:00
Wydarzeniem kulturalnym sezonu w Oslo jest prezentacja poezji noblistki Wisławy Szymborskiej na deskach Narodowej Sceny - Nationaltheatret. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

W teatrze różnorodnie. Podczas "Nówki Sztuki" też

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2019 14:16
- "Nówka Sztuka" to przegląd najciekawszych propozycji, które pojawiły się na konkursie, który organizujemy jako Instytut Teatralny na wystawienie polskiej sztuki współczesnej - mówi Łukasz Orłowski, rzecznik prasowy Instytutu Teatralnego. - Ta "Nówka Sztuka" to są laureaci 25. konkursu - dodaje.
rozwiń zwiń