X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spojrzenie na młodą sztukę. 100 prac na setną aukcję

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2019 14:43
- Program Młoda Sztuka pełni rolę propagowania i popularyzowania młodej sztuki i najmłodszych artystów, piekielnie zdolnych i obiecujących twórców - mówi Karolina Kołtunicka, kuratorka. 
Audio
  • Setna aukcja Młodej Sztuki. O wydarzeniu w Desie Unicum opowiadają: kuratorka wystawy Karolina Kołtunicka i jeden z artystów, Bartłomiej Koter (Stacja Kultura/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Alexandr Ivanov/Pixabay

- Desa Unicum jako pierwsza na rynku sztuki organizowała aukcję Młodej Sztuki. Miało to miejsce 18 grudnia 2008 roku. W tym roku kończymy 11 lat i zaraz przed nami 100. aukcja Młodej Sztuki - mówi gość Kasi Dydo. - Od tamtej pory bardzo dużo się zmieniło i obserwujemy rosnące zainteresowanie młodą sztuką, ono nie słabnie - dodaje.

Ciekawostki tej aukcji to Katarzyna Kukuła, która jest z nami pierwszy raz czy Katarzyna Gołębiowska, autorka abstrakcji, nagrodzona w Nowym Jorku Karolina Kołtunicka

Grudniowa aukcja Młodej Sztuki w Desa Unicum jest aukcją przekrojową. Znajdziemy na niej nazwiska bardzo dobrze kojarzone: Mirella Stern, Adam Wątor, Anna Zalewska, Bartłomiej Koter. 

- Ciesze się ze współpracy z Desą Unicum i widzę też progres w swojej twórczości - przyznaje Bartłomiej Koter. 

Jak dziś wygląda rynek kolekcjonerów młodej sztuki? Jaką pracę na 100. aukcję przygotowała Bartłomiej Koter? O tym m.in. w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

100. aukcja Młodej Sztuki odbędzie się 19 grudnia w Desie Unicum w Warszawie. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Goście: Karolina Kołtunicka (kuratorka wystawy), Bartłomiej Koter (artysta)

Data emisji: 16.12.2019

Godzina emisji: 11.15

pj/ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka malarstwo Kasia Dydo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pola Dwurnik - artystka w autoportrecie

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 12:00
- Pola Dwurnik kiedyś powiedziała o sobie, że poślubiła malarstwo - mówi Agata Smalcerz, dyrektor Galerii Bielskiej BWA, w której możemy oglądać najnowszą wystawę prac artystki. - Maluje bez przerwy - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Godzinowe pejzaże Katarzyny Gołębiowskiej podbiły Nowy Jork

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2019 12:50
- Moje obrazy można traktować jako abstrakcje, ale tak naprawdę wywodzą się z natury - mówi Katarzyna Gołębiowska, malarka, historyczka sztuki. - Mają swoją bazę w pejzażu - dodaje. 
rozwiń zwiń