Odlot od rana do wieczora

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2011 15:22
Atmosfera na planie filmu "Jak się pozbyć cellulitu" była przecudowna – podkreśla Dominika Kluźniak, odtwórczyni jednej z głównych ról w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza.
Audio
  • Rozmowa z Dominiką Kluźniak o filmie Jak się pozbyć cellulitu

Współpraca na planie przebiegała bardzo dobrze. Ubaw był dosłownie ze wszystkiego – wspomina aktorka Dominika Kluźniak, którą już od 4 lutego będzie można oglądać na ekranach kin w komedii „Jak się pozbyć cellulitu”.

– Jeszcze przed przeczytaniem scenariusza byłam przekonana, że chcę zagrać w tym filmie – przyznaje gość Czwórki. Jak zdradza Dominika Kluźniak, scenariusz został napisany z myślą o konkretnych aktorach, dzięki czemu na planie pojawiły się osoby z podobnym poczuciem humoru i podejściem do życia. To zapewniło doskonałą współpracę i wesołą atmosferę. – To był odlot od rana do wieczora – żartuje.

W najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza można zobaczyć m. in. Maję Hirsch, która prywatnie jest bliską przyjaciółką Dominiki Kluźniak. – Fakt, że się znamy i lubimy, korzystnie wpłynął na naszą współpracę, a wykreowana przez nas relacja przyjaźni wypadła w filmie bardzo autentycznie – tłumaczy gość „Stacji Kultura”.

Więcej w rozmowie Kasi Dydo z Dominika Kluźniak. Dźwięk znajdziesz w ramce po prawej stronie.

ap

Czytaj także

Cellulit jak natrętny kochanek

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2011 13:44
"Jak się pozbyć cellulitu" to nie kpiny z mężczyzn, a świetna komedia dla par - zapewnia aktorka Maja Hirsch.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Sala samobójców" zadebiutuje w Berlinie

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2011 13:58
Film Jana Komasy opowiada historię nastolatka, który za sprawą Facebooka wplątuje się w śmiertelnie niebezpieczną intrygę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znamy nominowananych do Oscarów

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2011 14:35
Wielkich zaskoczeń nie było. Nominację do najważniejszej nagrody filmowej otrzymały filmy, o których głośno jest już od dawna.
rozwiń zwiń