Ile nastrojów, tyle par kolczyków

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2011 14:15
Kobieta powinna mieć dużo biżuterii, tak aby mogła ją zmieniać w zależności od samopoczucia – mówią goście Czwórki – znawczynie kobiecej duszy, miłośniczki biżuterii i podróżniczki.
Audio
  • Rozmowa z Katarzyną Warzechą i Aleksandrą Warzechą

Kobiety są zmienne: jednego dnia budzą się jako księżniczki, a drugiego jako wampy. Biżuteria powinna odzwierciedlać stan ducha właścicielki, emanować taką samą jak ona energią – tłumaczą Katarzyna i Aleksandra Warzecha, właścicielki sklepu Me’amoore, a zarazem miłośniczki wszelkich świecidełek i podróżniczki. – Nie ma chyba takiego miejsca, w którym nie byłyśmy po biżuterię – podkreślały w „Stacji Kultura”.

Goście Kasi Dydo i Kuby Kukli podkreślają, że właśnie dzięki temu, że ich biżuteria pochodzi z tak odmiennych kultur i jest tak różnorodna, może zadowolić gusta każdego. – Właśnie czekamy na dostawę „świecidełek” ze Stanów Zjednoczonych i Izraela – tłumaczą.

Jak przekonują goście Czwórki, kobiety powinny mieć dużo biżuterii. Chodzi nie tylko o uniknięcie wrażenia monotonii. – Nie można przez cały czas chodzić w jednych kolczykach, czy nosić jednego łańcuszka. Biżuterię należy zmieniać, tak jak zmieniają się nasze humory – tłumaczą.

Katarzyna i Aleksandra Warzecha podkreślają, że wartość biżuterii jest drugorzędna, a ważniejsze są jej walory estetyczne. – Zależy nam na tym, aby kobiety nie miały jednej wychuchanej bransoletki za kilkaset złotych, o którą martwią się na każdym kroku. Chodzi o to, by za małe pieniądze miały tej biżuterii dużo. By zaglądając rano do swojego kuferka miały wybór i mogły powiedzieć: dzisiaj mam ochotę na to – tłumaczą goście Czwórki.

Więcej w rozmowie Kasi Dydo i Kuby Kuki z Katarzyną i Aleksandrą Warzecha. Dźwięk znajdziesz w ramce po prawej stronie.

ap/ŁSz

Czytaj także

Sztuczne rzęsy i rajstopy w spreju

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2011 13:33
Ekstrawaganckie pomysły na strój ślubny to świetny pomysł. Ważne, by garnitur pana młodego nie był brązowy – mówi stylistka Wiganna Papina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieliźniane pułapki, czyli potęga stanika

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2011 17:24
Prawidłowo dobrana bielizna podkreśli walory sylwetki i stroju. Źle dobrana - zniekształci i oszpeci. Jak uniknąć bieliźnianych potknięć, radzi stylistka Wiganna Papina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Modnie, bo tak jak w kinie

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2011 12:54
Modę na lotnicze kurtki zawdzięczamy "Psom", na mokasyny – bohaterom "Blues Brothers", a na długie płaszcze – "Matrixowi" - tłumaczy stylista.
rozwiń zwiń