X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kino wędruje w Polskę

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2011 12:00
Polskie filmy w małych miejscowościach, z daleka od sali kinowej, w miejscach nietypowych i obowiązkowo bez popcornu, za to z dyskusją z widzami po projekcji. "Polska światłoczuła" to roczny projekt kina objazdowego, który niebawem rusza w Polskę!
Audio

- Główny cel, jaki nam przyświecał to to, żeby nareszcie dobre kino polskie miało szansę się z widzem polskim tak naprawdę spotkać – mówiła Dorota Kędzierzawska o filmowym  przedsięwzięciu.

Na dużym ekranie wyświetlane na porządnym sprzęcie z kopii cyfrowych będą m.in.: "Jutro będzie lepiej" Doroty Kędzierzawskiej, "Wymyk" Grzegorza Zglińskiego i "Tonia i jej dzieci" Marcela Łozińskiego oraz "Argentyńska lekcja" Wojciecha Staronia.

- Pojawiamy się w bardzo dziwnych i różnych miejscach – i w kościołach i w więzieniach i w domach kultury, szkołach, świetlicach. Tam, gdzie nas zapraszają i na nas czekają – podkreśla reżyserka. Pierwszy wyjazd z filmem "Jutro będzie lepiej" pozwoli organizatorom wyłonić 10 może 15 miejsc, które filmowa ekipa będzie chciała już stale odwiedzać, by dowieźć tam kawałek prawdziwego kina.

O projekcie kina objazdowego "Polska światłoczuła" i poszukaniu nowego widza dla polskiego kina opowiadała reżyserka Dorota Kędzierzawska. A gdzie znajduje się ulubione kino reżyserki i czy odwiedza ona multipleksy? – dowiesz się słuchając dźwięku.

(ed)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Berlinale: nagrodzeni filmowcy z Iranu, Węgier i z Polski

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2011 16:00
Złote Niedźwiedzie w najważniejszych kategoriach na Berlinale zdobył jeden film - irański dramat "Jodaeiye Nader az Simin" ("Nader i Simin. Separacja").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobaczyć inny świat

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2011 12:00
- Naszego filmu nie dedykujemy konkretnej publiczności, mieliśmy nadzieję, że trafimy na widza wrażliwego i tak się tutaj stało – powiedziała reżyserka Dorota Kędzierzawska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska Światłoczuła

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2011 15:34
Projekt Polska Światłoczuła rozpościera filmową sieć nad krajem, odkrywa i lokalizuje miejsca, do których warto dotrzeć z dobrym polskim kinem.
rozwiń zwiń