Wielki koncertowy strzał od The Cuts

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2012 16:00
Jeden z najciekawszych reprezentantów polskiej sceny electro rusza w trasę obejmującą aż 21 miast. O występach, na których The Cuts towarzyszyć będzie zespół Das Moon opowiadał w Czwórce Tom Horn.
Audio

- Na całej trasie zrobimy około 8 tysięcy kilometrów. Wszystko robimy sami. Jesteśmy dla siebie kierowcami, technicznymi, a także tymi, którzy dbają o jakość dźwięku na koncercie - mówił gość "Stacji kultura".

Na koncertach zespół zaprezentuje nie tylko tak znane utwory, jak "Pokój na jedną noc", "Martwy kwiat" czy "Smutna dziewczyna", ale również zupełnie nowy materiał, który znajdzie się na trzeciej płycie The Cuts.

- Koncerty staramy się układać tak, żeby to były duże strzały, żeby tych koncertów było dużo bo to się odbija lepszym promocyjnym echem. Taka strategia działa bo przychodzi na nas coraz więcej ludzi w klubach, i to w całej Polsce - opowiadał Tom Horn.

W okresie od 19 stycznia do 23 marca The Cuts zagra w Poznaniu, Toruniu, Lublinie, Dynowie, Rzeszowie, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Krakowie, Tarnowie, Koninie, Kaliszu, Zielonej Górze, Sopocie, Słupsku, Kołobrzegu, Szczecinie, Mysłowicach, Białymstoku, Olsztynie, Warszawie i Łodzi.

Patronem ogólnopolskiej trasy jest Polskie Radio – Czwórka. Szczegóły po 12. w "Stacji Kultura".

Czytaj także

"JOINT VENTURE SOUND SYSTEM" live! (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2012 10:25
W poniedziałek w specjalnym wydaniu audycji "DJ Pasma – Jak Maken Zasiał" mogliście usłyszeć set Joint Venture Sound System!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dubioza Kolektiv - koncert bośniackiej legendy

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2014 15:00
Dubioza Kolektiv, grupa, której sławę przyniosły m.in. wspólne nagrania z Fun-Da-Mental, wystąpiła w "Ministerstwie dźwięku". Zapraszamy do obejrzenia koncertu i galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.
rozwiń zwiń