Me Myself And I w rękach remikserów

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2012 15:33
- To niesamowite jak ludzie potrafili nas zinterpretować – Magdalena Pasierska i Michał Majeran opowiedzieli w Czwórce o płycie "Takadum! Met Remixers".
Audio

W niecały rok od wydania debiutanckiej płyty "Takadum" utalentowane duo wokalne doczekało się płyty z remikserskimi wersjami swoich utworów. W nowym dwupłytowym wydawnictwie "Takadum! Met Remixers" oprócz oryginalnego krążka, znalazła się płyta z 10 przeróbkami największych przebojów i jednej premierowej pisoenki Me Myself and I.

- Właściwie od początku naszego istnienia dostawaliśmy w mailach remiksy naszych utworów, od dłuższego czasu mieliśmy więc z tyłu głowy myśl o takiej kompilacji. By mieć większy wybór postanowiliśmy ogłosić konkurs – opowiadała w audycji "Stacja Kultura" Magdalena Pasierska.

Na internetowe ogłoszenie wrocławskiego tandemu w pierwszej kolejności odpowiedzieli dj-je, którzy zaproponowali klubowe przeróbki piosenek. – W którymś momencie zaczęły się pojawiać takie przetworzenia utworów, że to przestało być już kategorią remiksu, było coraz mniej nas, a coraz więcej tego kogoś, słychać to wyraźnie w przypadku Smolika – opowiadał Michał Majeran.

Więcej na temat płyty w dźwięku w boksie "Posłuchaj".

Zobacz więcej na temat: boks

Czytaj także

Hip-hopowi beatboxerzy zdobywają świat

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2011 01:00
Dzięki występom Me, Myself And I w programie "Mam Talent" wielu Polaków po raz pierwszy usłyszało beatbox, czyli perkusyjny "odgłos paszczą". Przed koncertem tria w czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku" (sobota, godz. 18:00) przypominamy historię niezwykłej techniki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krążek pełen niebanalnych dźwięków

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2011 16:00
Już 3 marca do polskich sklepów trafi debiutancka płyta formacji Me Myself and I zatytułowana "Takadum".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy klip Me Myself and I z radiowej Czwórki!

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2011 14:00
Zobacz teledysk do singla "Takadum New", który nakręcony został podczas koncertu popularnego tria wokalnego w czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Me Myself and I: nowa płyta na święta

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2011 15:00
Gościem Czwórki jest Magdalena Magia Pasierska. – Jestem tutaj ponieważ warto porozmawiać o tym, co robimy – a robimy dużo – mówi wokalistka Me Myself and I.
rozwiń zwiń