Igor Boxx odnajdzie się w świecie Ballad i Romansów

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2012 15:42
Festiwalowi Nowe Horyzonty towarzyszy maraton koncertowy. 24 lipca razem z zespołem Ballady i Romanse wystąpi Igor Boxx.
Audio
  • Igor Boxx o swojej muzyce i planowanych koncertach.

Igor Pudło to człowiek instytucja - muzyk, producent, współzałożyciel duetu Skalpel. We Wrocławiu wystąpi z dziewczęcym duetem Ballady i Romanse.

- Z Basią Wrońską znamy się i prywatnie i zawodowo. Pomysł aby razem wystąpić pojawił się kilka miesięcy temu i nie pamiętam od kogo wyszedł - przyznaje Igor Boxx. - Ja będę uczestniczył w dwóch utworach zespołu - to taki gościny udział - dodaje.

Igor Boxx w rozmowie z Kubą Kuklą przyznaje, że jak narazie bardzo dobrze współpracuje mu się z Basią.

- Już wystąpiła na mojej płycie - opowiada muzyk. - Bardzo mi się podoba wokal Basi, jej swoiste bel canto z koła gospodyń wiejskich, jak sama to określiła.

Po Nowych Horyzontach przed Igorem kolejne imprezy. Na Off Festival zobaczymy go w towarzystwie Apteki. -  O ile Kodyma można nazwać zacnym towarzystwem to tak, zgadza się zagram w zacnym. A okazało się, że Kodym jest fanem Skalpela! - mówi.

Planowany jest też występ muzyka na festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Później ruszą koncerty duetu Skalpel, a także współpraca zagraniczna - posłuchaj audycji "Stacja Kultura" i dowiedz się więcej na ten temat.

- Żyję wystarczająco długo żeby pomieszkać, w każdym z tych muzycznych światów. W każdym z nich czuję się dobrze - podsumowuje rozmowę Igor Boxx.

(pj)

Czytaj także

Elektronika bez granic. Rusza NoBorder Music Festival

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2011 13:05
Pati Yang, Igor Boxx i kilkanaście innych gwiazd muzyki elektronicznej zagrają dla Was w Rzeszowie. Czwórka oczywiście patronuje temu wydarzeniu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Last Party in Breslau

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2012 16:52
Tańczymy czy słuchamy? W "Programie alternatywnym" będzie i to i to. Oczywiście w związku z płytą "Last Party in Breslau" Igora Boxxa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Eklektyczny set w Potrójnym Paśmie Przenoszenia

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2012 13:32
To będzie opowieść, którą zacznę "Pielgrzymem" Czesława Niemena. W jej trakcie usłyszymy również "Alarm" Igora Boxxa w remiksie Agima czy zremiksowany - "Heligoland" Massive Attack.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Igor Boxx urządza stypę po Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2012 15:30
"Funeral Party" to tytuł nowej EP-ki kompozytora i producenta, znanego jako członek duetu Skalpel oraz pierwca historii Wrocławia. O tajemniczym tytule i współpracy z orkiestrą musikFabrik artysta opowiedział w Czwórkowej audycji "Pod lupą".
rozwiń zwiń