Polskie Radio
Section05
Andrzej Grabowski

"Śnieżnie i sympatycznie". Andrzej Grabowski z Wisły przed PŚ w skokach narciarskich

- Z tego, co mówią zawodnicy i organizatorzy, podobno wszystko jest znakomicie. Jeżeli chodzi o śnieg wokół skoczni, to jest tak, że jeśli jedzie się od centrum Wisły, to im bliżej skoczni imienia Adama Małysza, tym tego śniegu jest więcej - powiedział w "Magazynie sportowym" dziennikarz Programu 1 Polskiego Radia Andrzej Grabowski. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wisła PŚ w skokach 2021/2022 SPORT sporty zimowe Skoki narciarskie Andrzej Grabowski Rafał Bała śnieg

20 lat Małyszomanii. "Cieszę się, że woda sodowa nie uderzyła mi do głowy"

Siadając przy świątecznym stole w 2000 roku mało kto przypuszczał, że przez wiele następnych lat podczas zimowych weekendowych obiadów towarzyszyć będzie nam on - pewien skromny skoczek narciarski z Wisły. Niebawem przypadnie niezwykła rocznica jego sukcesu, który obudził i spotęgował w Polakach miłość do skoków narciarskich. 
Zobacz więcej na temat:  Adam Małysz Skoki narciarskie Andrzej Grabowski

"Pechy i peszki" Andrzeja Grabowskiego

– Kiedyś byłem przesądny, jak czarny kot przebiegł drogę, podśpiewywałem piosenkę "Jak Ci kot przebiegnie drogę nie mów, że to pech. On Ci szczęście przynieść może jeśli tylko chcesz", Przydepywałem teksty, to taki przesąd aktorski, jeśli mi upadły, ale w pewnym momencie przestałem się przejmowac przesądami. Ta płyta jest żartem  – podkreśla Andrzej Grabowski. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Magazynek - Piotr Metz Magazynek - Piotr Metz - importer MUZYKA Andrzej Grabowski