Co czyta Magdalena Kumorek?

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2013 12:00
Jutro w Stacji Pani Ambasador, czyli... Magdalena Kumorek. Polskim widzom znana jest pewnie bardziej z głównej roli w popularnym serialu "Przepis na życie" i w filmie "Układ zamknięty".
Magdalena Kumorek
Magdalena KumorekFoto: Wojciech Kusiński

Tymczasem prywatnie aktorka uwielbia czytać i choć mnóstwo czasu spędza na planie zdjęciowym, zawsze znajduje chwilę na dobrą książkę.

Co czytuje Magdalena Kumorek, aktorka, ambasadorka klubu :Kobiety To Czytają", jak działa klub i kto do niego może wstąpić?

O tym porozmawiamy we wtorek, 13 sierpnia, po godz. 12.00 w "Stacji Kultura".

Zapraszam, Kuba Kukla

Czytaj także

Sebastian Fabijański: o wielkości aktora decyduje jego wrażliwość

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2013 13:30
- Moja droga do aktorstwa była kręta niczym rollercoaster - śmieje się Sebastian Fabijański. Aktor współpracuje obecnie z Wojtkiem Smarzowskim i Krzysztofem Majchrzakiem, a prywatnie jest wielkim fanem polskiego hip-hopu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zbigniew Buczkowski: Himilsbach to był człowiek - improwizacja. Reżyserzy to kochali

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2013 14:30
- Jan Himilsbach prowokował, kompromitował i miał piekielnie ostry dowcip - wspomina Janusz Kondratiuk. - Nie znosił obłudy i ideologicznego zakłamania. Był na wskroś prawdziwy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wojciech Mecwaldowski w sklepie dla samobójców

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2013 12:00
Wszystko jest straszne i groźne - czasy, miasto, ludzie. W tej sytuacji oazą spokoju, w której można odnaleźć szczęście, jest sklep dla samobójców. O filmie w czwórkce opowie aktor Wojciech Mecwaldowski.
rozwiń zwiń