Seriale, które warto zobaczyć. Poleca Łukasz Muszyński

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2020 15:00
- "Zero zero zero" to zrealizowany z rozmachem nowy serial twórców "Gomorry", którzy tym razem wzięli na celownik międzynarodowy handel kokainą - mówi Łukasz Muszyński. 
Audio
  • Łukasz Muszyński o zerialu "Zero zero zero". Dlaczego warto go obejrzeć? (Stacja Kultura/Czwórka)
Kadr z serialu Zero zero zero. W jednej z ról Gabriel Byrne
Kadr z serialu "Zero zero zero". W jednej z ról Gabriel ByrneFoto: mat. promocyjne

Czytaj także
Hunters Al Pacino 1200.jpg
Seriale przesuwają granice. "Hunters", "Kontrola" i "Ucieczka z Dannemory"

Serial jest ekranizacją bestsellerowej powieści autorstwa Roberto Saviano i opowiada historię walczących o władzę grup, rywalizujących między sobą o kontrolę nad przemytem i handlem tego narkotyku. - Akcja rozgrywa się na trzech kontynentach, a bohaterami są meksykańscy baronowie, włoscy gangsterzy oraz amerykańscy przewoźnicy odpowiedzialni za przerzut cennego proszku - opowiada krytyk filmowy.

"Zero zero zero" ma osiem odcinków, w których nie brakuje przemocy i efektownych scen akcji. Ale to nie wszystko. - Mamy tu także przejmującą opowieść o więzach krwi, które czasami bywają kajdanami - zdradza gość Czwórki.

Czytaj także
czwórka kontrola 1200.jpg
"Kontrola" - internetowy viral o miłości

Serial obnaża mroczne tajemnice światowego handlu narkotykami - od produkcji aż po dostawę do miejsca konsumpcji i pokazuje, że w bezlitosnej wojnie o wpływy każdy walczy z każdym i naraża życie na niebezpieczeństwo - od lokalnego drobnego dilera po ojca chrzestnego najpotężniejszej organizacji przestępczej.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Łukasz Muszyński (krytyk filmowy, Filmweb.pl)

Data emisji: 16.03.2020

Godzina emisji: 11:40

kul

Czytaj także

Nieoczywiste seriale: "Fleabag", "After life" i 4 sezon "Billions"

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 13:20
- Phoebe Waller-Bridge to jedno z najgorętszch nazwisk brytyjskiej telewizji - maszyna wielozadaniowa - mówi Łukasz Muszyński, o twórczyni serialu "Fleabag", którego drugi sezon już możemy ogladać na jednej z platform telewizyjnych. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Małe kobietki" i filmy grozy

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2020 13:07
Piątek to czas premier filmowych. Możemy przenieść się w kobiecy świat XIX wieku, zawędrować z "Małgosią i Jasiem" w mroczny las, lub zanurzyć się w potwornych głębinach. 
rozwiń zwiń