Pobiegną na sześciu kontynentach

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2014 11:19
W piątkowym Poranku zaproszenie na największy bieg charytatywny na świecie "Wings for Life".
Pobiegną na sześciu kontynentach
Foto: jeremi2/sxc.hu/cc

4 maja 2014 roku, dokładnie w tym samym czasie, na 37 trasach w 35 krajach, na 6 kontynentach rozpocznie się Wings for Life World Run. Jego celem jest zebranie funduszy na badania nad przerwanym rdzeniem kręgowy. W Polsce bieg odbędzie się w Poznaniu. O szczegółach opowiedzą organizatorzy polskiej edycji, którzy po 7.00 pojawią się w studiu.

Wcześniej sprawdzimy po co są lajki facebookowe - kto i ile na nich zarabia?

Zajmiemy się również ważnymi z naszego punktu widzenia zmianami w prawie - Od piątku, 31 stycznia br. zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia w bagażu kabinowym płynów, aerozoli i żeli, na terenie UE. Sprwadzimy na czym wspomniane zmiany polegają.

Przyjrzymy się zwyczajom w krajach arabaskich, które mogą być dla nas zaskakujące z europejskiego punktu widzenia, a szefa naszej redakcji muzycznej Piotra Wawrowskiego zapytamy o nowości.

Bądźcie z "Porankiem OnLine" od 6.00 do 9.00, w piątek 31 stycznia. Zapraszam! Justyna Dżbik

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka Justyna Dżbik SPORT
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sport poprawia kondycję i umacnia rodzinne więzi

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 10:40
Uprawiając sport dbamy o zdrowie i budujemy więzi rodzinne. Z takiego założenia wyszli pomysłodawcy portalu Sportowa Rodzina i stworzyli platformę, na której mamy, ojcowie, babcie i wujostwo wymieniają się sportowymi doświadczeniami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dyskretny urok triathlonu

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2013 10:40
Kolejne gwiazdy pływają, biegają i jeżdżą na rowerze... Czy naprawdę każdy może uprawiać tę dyscyplinę i na czym polega urok triathlonu?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na rower nigdy nie jest za późno

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 12:30
Podobno na naukę jazdy na rowerze nigdy nie jest za późno, bo wystarczy, że raz ruszysz z miejsca i już nigdy nie zapomnisz tej umiejętności.
rozwiń zwiń