Sport poprawia kondycję i umacnia rodzinne więzi

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 10:40
Uprawiając sport dbamy o zdrowie i budujemy więzi rodzinne. Z takiego założenia wyszli pomysłodawcy portalu Sportowa Rodzina i stworzyli platformę, na której mamy, ojcowie, babcie i wujostwo wymieniają się sportowymi doświadczeniami.
Audio
  • Czy miłość do sportu dziedziczymy w genach? Posłuchaj rozmowy z "Poranka OnLine"

Sportowa Rodzina nie jest kolejnym portalem poświęconym tematyce związanej z dziećmi, a profesjonalnym serwisem tematycznym, tworzonym we współpracy ze specjalistami, w oparciu o polską i światową wiedzę - deklarują twórcy serwisu, a redaktor naczelna Ewa Świerżewska dodaje: - Naszą ofertę adresujemy dla rodziców, którzy ze swoimi dzieciakami już są aktywni sportowo, albo dopiero chcieliby zacząć i szukają informacji. Miedzy innymi na temat dyscyplin, które mogliby polecić swoim pociechom.

Wśród polecanych aktywności są m. in. tenis, golf, sztuki walki, rowery, bieganie oraz hippika oraz taniec, a materiały i artykuły powstają przy udziale specjalistów różnych dziedzin.

 - Autorka jednego z blogów jest mama uprawiająca biegi narciarskie. Korzysta z uroków pięknej zimy i ćwiczy razem z niemowlakiem w nosidełku - opowiada gość Justyny Dżbik. - Bo należy pamiętać, że sport uprawiany z dzieckiem to nie tylko ten, który dziecko samo czynnie uprawia. Biegając albo jeżdżąc na rolkach z maleństwem w wózku próbujemy przekazać dziecku sportową pasję, której wcale nie musimy porzucać, kiedy stajemy się rodzicami.

Ewa
Ewa Świerżewska i Justyna Dżbik

 

Głównym celem portalu jest dostarczanie rodzicom wiarygodnych informacji na temat amatorskiego uprawiania wielu dyscyplin przez wszystkie pokolenia, a także dotyczących bieżących wydarzeń sportowych i rekreacyjnych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej posłuchaj nagrania z "Poranka OnLine". Plik dźwiękowy dołączony jest do artykułu.

kul

Czytaj także

On Egin Eta Topa znaczy smacznego i na zdrowie!

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2012 08:40
Kupując żywność kierujemy się ceną a nie składem produktu. Jeśli zaś chcemy dowiedzieć się czegoś o zdrowym odżywianiu zamiast u dietetyka lądujemy w sieci. Żeby to zmienić wystarczą dobre chęci, silna wola i konsekwencja.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Masz kryzys? Zagraj w ping ponga!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2013 14:23
W Polsce ten sport uprawia regularnie już ponad 100 tysięcy osób! Grają w niego właściwie przedstawiciele wszystkich grup wiekowych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sport to produkt. Nauczmy się go sprzedawać

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2013 10:40
Co roku poznajemy najlepszych polskich sportowców, ale niewiele wiemy o samym sportowym biznesie. Mają to zmienić The Champ Awards, czyli wyróżnienia przyznawane w konkursie polskich kampanii sportowych.
rozwiń zwiń