Futbol w wykonaniu kobiet

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2014 10:00
Jutro w "Poranku OnLine" sprawdzimy czy piłka nożna jest kobietą. :)
Kobieca piłka nożna
Kobieca piłka nożna Foto: Glow Images/East News

W nadchodzącą sobotę w Hali OSIR Warszawa Włochy odbędzie się wydarzenie właśnie pod tym hasłem. Będzie to jedna z największych amatorskich imprez dla kobiet grających w piłkę nożną, w Polsce. Opowiemy więcej po 8.00.

Wcześniej nasz temat dnia i pytanie o to, czy Polacy ufają mechanikom - jak wynika z badań autoryzowane serwisy samochodowe konsekwentnie omija ponad dwukrotnie więcej kierowców niż z nich korzysta. Główny powód to ceny - to dane z raportu ARC Rynek I Opinia.

Gdzie Wy naprawiacie swoje samochody? A może radzicie sobie z tym sami? Czekam na komentarze i opinie.

Sprawdzimy również, jakie sprzęty zastępują nam smartfony. A do tego konkursy, muzyka i dobra energia z rana. Na "Poranek OnLine" apraszam w czwartek, 3 kwietnia, od godz. 6.00 do 9.00! Justyna Dżbik

Czytaj także

Robert Lewandowski - pogromca Realu bohaterem książki

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2013 08:00
Co prawda nie jest w stanie uzdrowić polskiej reprezentacji, za to na liście najwyżej wycenianych polskich gwiazd znajduje się na pierwszym miejscu. Kto? Piłkarz Robert Lewandowski - bohater książki "Pogromca Realu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe prawo nie zmieni mentalności kibola. Trzeba odwagi i konsekwencji

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 11:45
Wojna z polskimi kibolami ciągnie się jak "Moda na sukces". Jesteśmy świadkami kolejnych afer i ciągłe bezradności przedstawicieli władz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Euro 2020. "Polska potrzebuje wielkich imprez sportowych"

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2013 15:30
Dziennikarz sportowy Adam Godlewski i rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski przekonywali w radiowej Czwórce, że Polska ze wszystkich sił powinna ubiegać się o współorganizację Euro 2020.
rozwiń zwiń