X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska to raj dla obcokrajowców?

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2014 09:55
W czwartek 8 maja w "Poranku OnLine" pytanie o obcokrajowców w Polsce. Włosi, Hiszpanie przyjeżdżają do nas za pracą i podobno traktują nas niczym wymarzone Eldorado.
Polska to raj dla obcokrajowców?
Foto: Glow Images/East News

Z perspektywy polskiego bezrobocia trochę trudno w to uwierzyć, więc podpytamy ekspertów. Was drodzy słuchaczy też spytamy - o to czy w waszym otoczeniu - pracy, w szkole, na osiedlu macie jakichś cudzoziemców? Z jakich krajów? Jak im się podoba w Polsce? Podobno coraz więcej Polaków i Polek bierze śluby z obcokrajowcami. O tych badaniach też powiemy.
Do tego nowa moda rodem z Azji - b-style. Japończycy zafascynowani kulturą Afroamerykanów, szczególnie kulturą hip-hop, robią wszystko, by się do nich upodobnić, łącznie z wielogodzinnymi wizytami na solarium. Z polskimi znawcami sceny hip-hopowej porozmawiamy o tej dziwnej modzie.
A skoro o hip-hopie mowa to po 8.00 do studia zajrzy Vienio, by zachęcić Was do przesłuchania swojej nowej płyty "Etos 2".
W "Poranku OnLine" w czwartek 8 maja słyszymy się jak zawsze już od 6.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: warto znać się w wszystkim po trochu

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 10:39
Polacy, którzy pracują w branży usługowej, mają kompetencje porównywalne z pracownikami z innych krajów, ale ci zatrudnieni w przemyśle wypadają już znacznie słabiej. Rolnicy natomiast zupełnie źle - wynika z Badania Kompetencji Osób Dorosłych (PIAAC), które przeprowadzono w 24 krajach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chonabibe anonsują "Migracje"

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2014 14:00
Lubelska formacja Chonabibe 8 marca wyda debiutancki, oficjalny longplay "Migracje". Będzie on idealnym odzwierciedleniem stylu grupy - szalonego, pozytywnego, łączącego różne gatunki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ich nowe, portugalskie życie

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2014 13:30
Gdy 10 lat temu wstąpiliśmy do Unii Europejskiej, dla milionów Polaków otworzyła się szansa na nowe życie poza granicami Polski. Skorzystały z niej między innymi trzy kobiety, które swój nowy dom znalazły w Portugalii.
rozwiń zwiń