Drugie życie przedmiotów

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2014 15:00
W Polsce powstał pierwszy outlet z pieczywem. Pojęcia recyklingu i dawania drugiego życia przedmiotom nabrały zupełnie nowego wymiaru.
Drugie życie przedmiotów
Foto: ch3oh/sxc.hu/cc

W poniedziałkowym "Poranku OnLine" tematem przewodnim będzie szeroko rozumiany recykling/ odnowa/ponowne wykorzystanie, dawanie drugiego życia. Punktem wyjścia do rozmowy jest otwarcie pierwszego w Polsce outletu z pieczywem, ale w rozwinięciu sprawdzimy jak odzysk sprawdza się róznych sferach życia: od mody. przez sport. po kulinaria.
Ciekawi goście, interesujące felietony, niebanalne dialogi i jedyni w swoim rodzaju prowadzący. Poniedziałkowa pobudka z Michałem Migałą i Mariuszem Infuleckim da wam energię i uśmiech na cały tydzień.
Zapraszamy na "Poranek OnLine" w poniedziałek, 14 lipca, już o 6.00.
ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka ekologia recycling

Czytaj także

Ochrona środowiska to priorytet. Zacznij od gaszenia światła!

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2013 14:00
22 listopada w Warszawie zakończy się Szczyt Klimatyczny. Eksperci nie mają wątpliwości, że jeśli chcemy walczyć z głodem i biedą na świecie powinniśmy ograniczyć zużycie paliw kopalnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie marnuj papieru na faktury

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2014 17:30
Nie trzeba wiele, żeby uratować tysiące drzew i znacznie obniżyć emisję dwutlenku węgla. Wystarczy przekonać się do e-faktur. Niestety na razie idzie nam to dość opornie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Akcja Czyste Tatry: turysto, śmiecenie to obciach!

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2014 07:30
Tatry to wolność, zadbajmy o to, byśmy mogli się nią cieszyć - apelują organizatorzy akcji "Czyste Tatry" - corocznego wydarzenia, które ma uświadamiać, że każdy z nas jest odpowiedzialny za środowisko naturalne.
rozwiń zwiń