Najlepsze sposoby na letni podryw

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2014 10:00
Wiosną i latem hormony buzują w nas znacznie intensywniej niż w pozostałych miesiącach. W "Poranku OnLine" Mariusz Infulecki i Michał Migała sprawdzili, jakie są wasze ulubione sposoby na zdobycie sympatii płci przeciwnej.
Audio
  • Michał Wiśniewski zdradza receptę na udany związek (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Słuchaczki Czwórki mówią o najlepszych sposobach na zdobycie mężczyzny (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Jak poderwać kobietę? Czy jest uniwersalny sposób? (Czwórka/Poranek OnLine)
Najlepsze sposoby na letni podryw
Foto: Glow Images/East News

Sprawa nie jest wcale łatwa. Jeden ze słuchaczy stwierdził wprost, że konkretnego, niezawodnego sposobu, po prostu nie ma. Inny stawia na czułość, wyrozumiałość, poświęcenie dużej ilości czasu i zaznacza, iż niezwykle ważne jest, aby słuchać kobiety. - Trzeba je inspirować jakoś i mieć indywidualne podejście do każdej kobiety. Nie ma reguły, to za każdym razem jest inna sytuacja - prowadzącym "Poranka OnLine" najbardziej spodobała się ta wypowiedź.
PRZECZYTAJ TEŻ: Grażyna Torbicka pierwszą wakacyjną miłość przeżyła w przedszkolu

Kobiety stawiają sprawę trochę inaczej. Część z nich uważa, że zdobybawnie w ogóle nie leży po ich stronie i czekają na ruch ze strony chłopaka. Prowokują do tego uśmiechem, zakręcaniem włosów, noszeniem szpilek i szortów. Panie jednocześnie oczekują, że panowie nie tylko zdobędą się podryw, ale będą też doskonale wykonywali ich polecenia i czytali w ich myślach.

/

Jeśli porady naszych słuchaczy pomogą komuś w zdobyciu upragnionej partnerki lub partnera, warto wiedzieć, jak zadbać o wierność i dobrą atmosferę w związku. Tutaj z radą przychodzi Michał Wiśniewski, niezwykle doświadczony w tej kwestii. - Może głupio to zabrzmi, ale najważniejszy jest seks. To, na co jesteśmy otwarci, czego nie akceptujemy. Potęga przysięgi małżeńskiej też ma znaczenie. Generalnie jednak wszyscy jesteśmy różni i często się tak zdarza, czego jestem najlepszym przykładem, że chociaż zawsze chciałem dobrze, starałem się o swój związek, to czasem po drodze okazywało się, że z drugą osobą jednak nie jest mi po drodze - zakończył filozoficznie lider Ich Troje.

Na audycję "Poranek OnLine" zapraszamy codziennie, od poniedziałku do piątku, od godz. 6.00 do 9.00. Ciekawi goście, interesujące felietony, niebanalne dialogi i jedyni w swoim rodzaju prowadzący. Pobudka z Michałem Migałą i Mariuszem Infuleckim da wam energię i uśmiech na cały tydzień!

ac/pj

Czytaj także

Studenci bawią się na wyjazdach cały rok

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2014 17:59
Włochy, Chorwacja, Grecja i Bułgaria to najpopularniejsze kierunki wyjazdów studenckich. - To świetna okazja, żeby się pobawić, bliżej poznać, ale też zobaczyć kawałek Europy za stosunkowo nieduże pieniędzy - chwali studentka UW.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak zepsuć sobie wakacje? Przeczytaj, zanim wyjedziesz!

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2014 10:10
Czekamy na nie cały rok, a kiedy wreszcie nadchodzą, nie umiemy się z nich cieszyć. - Podstawą udanego urlopu jest dobry plan - uważa psycholog Agata Wytykowska-Kaczorek. - W przeciwnym razie urlop przecieknie nam przez palce. Nie dość, że nie odpoczniemy, to jeszcze będziemy mieć poczucie całkowicie straconego czasu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bliskość wymaga poświęcenia, ale można się jej nauczyć

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 11:15
W dzisiejszym świecie coraz trudniej jest okazywać bliskość oraz otworzyć się przed drugą osobą. - Żeby odnaleźć prawdziwe porozumienie w związku, musimy zaangażować czas, siły i naprawdę chcieć - przekonywał w Czwórce dr Bartosz Zalewski.
rozwiń zwiń