Wakacje - najlepszy czas na pierwszą pracę

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2014 12:40
Kiedyś były po to, żeby leniuchować. Dziś wakacje dla młodych ludzi to często najlepszy moment, żeby rozpocząć zawodową karierę. Tym razem pod lupę weźmiemy to, co na nowicjuszy czeka w korporacjach. Ale nie tylko.
Wakacje - najlepszy czas na pierwszą pracę
Foto: Glow Images/East News

Profesjonalny program stażowy nie tylko powinien dać uczestnikom szansę zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia poprzez udział w realnych projektach i procesach w firmie, ale również zapewnić im indywidualne wsparcie opiekuna czy mentora, bieżącą informację zwrotną, a na koniec pisemne zaświadczenie o odbyciu praktyki z podsumowaniem jej efektów - taka jest teoria.

Jak wygląda praktyka?

Czy w wakacje można zarobić pierwszy milion, jak nie dać się oszukać na stażu oraz co zrobić by na pracodawcy wywrzeć jak najlepsze wrażenie - podpowiedzą Michał Migała i Mariusz Infulecki. Na "Poranek OnLine" zapraszamy we czwartek, 31 lipca - o godz. 6.00.

(kul)

Czytaj także

Wybierz staż w firmach najbogatszych Polaków i ucz się od najlepszych!

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2014 11:30
Marzy Ci się miejsce na liście najbogatszych Polaków, ale kompletnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Może warto zacząć od stażu u tych, którzy pierwszy milion od dawna mają już na koncie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Humanista - wykształcony, zdolny... bezrobotny

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2014 10:00
- Jak nazywa się w Polsce humanistów? - Bezrobotni. Ten popularny żart przestaje być zabawny, gdy pod lupę weźmiemy trudną sytuację zawodową tysięcy ludzi, kończących każdego roku studia na przykład na wydziałach historii, bądź filozofii. Czy humaniści przestali być w naszym kraju potrzebni?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Erasmus - szansa dla każdego studenta

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2014 15:00
Wyjazd na Erasmusa to wielka szansa dla studentów. Uczą się nie tylko wybranego kierunku na obczyźnie, ale również samodzielności. Zdobywają doświadczenia i staże w zagranicznych firmach. W programie może wziąć udział każdy właściwie zdolny żak.
rozwiń zwiń