X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Lubię radio" dla 90 proc. Polaków

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2013 10:20
Z badań wynika, że 90% Polaków słucha radia przynajmniej raz w tygodniu. To właśnie dla nich powstał portal lubieradio.pl.
Audio

Bartosz vel Bartek Kańtoch portal lubieradio.pl założył z miłości do radia. - Dużo słuchałem radia jako dziecko, potem robiłem pierwsze wywiady - z babcią, pytałem, co dziś na obiad - opowiada w Czwórce. - Któregoś dnia postanowiłem założyć radio internetowe, którego słuchało od 4 do 7 osób. Bardzo mi się to spodobało. Radio jest mi najbliższe sercu, radio nie przeszkadza, nie jest krzykliwe jak telewizja i jest to teatr emocji, uczuć - dodaje.

13 lutego to Światowy Dzień Radia , portal Bartka Kańtocha idzie krok dalej i cały rok 2013 ogłasza rokiem radia. - 2013 rok ogłosiliśmy rokiem radia, dlatego, że właśnie w tym roku powstał nasz serwis, ale też w tym roku przypadają różne rocznice. Mija 120 lat od pierwszych badań Tesli nad przepływem fal radiowych, 80 lat radia FM, 20 lat radia internetowego i 50 lat od pierwszego radia w samochodzie - wyjaśnia Bartosz Kańtoch.

Badania wykazują, że 10 milionów Polaków codziennie słucha radia. w samochodzie. 90% z nas włącza odbiornik przynajmniej raz w tygodniu, a 80% nie wyobraża sobie dnia bez radia. Te wyniki są dowodem na to, że w XXI wieku radio wciąż się broni - więcej o radiu i portalu lubieradio.pl dowiesz się słuchając załączonej rozmowy z "Poranka OnLine ".

(pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Radiowiec oszalał. Słyszy głos Wilhelmiego...

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2013 13:30
Na "Scenie Teatralnej Trójki" zagości autorskie słuchowisko Krzysztofa Czeczota. Przewrotny "Andy" to rzecz doskonała na przypadający w środę Światowy Dzień Radia. My wyemitujemy słuchowisko już dziś.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cyfryzacja – to wiele zmieni na radiowym rynku

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2013 09:30
Programy cyfrowe mogą zapewnić słuchaczom lepszą jakość odbieranego dźwięku, a nadawcom – możliwość rozszerzenia oferty programowej. – Chcielibyśmy rozpocząć nadawanie cyfrowe jeszcze w tym roku, nawet w pięciu aglomeracjach na terenie całego kraju – mówił w "Poranku OnLine" dyrektor Czwórki, Krzysztof Łuszczewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studio Reportażu zaprasza na obchody Światowego Dnia Radia

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2013 09:00
13 lutego w holu budynku Polskiego Radia przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7, z okazji Światowego Dnia Radia zostanie uruchomiona radiostacja krótkofalarska SN0SDR. Jest to stacja okolicznościowa.
rozwiń zwiń