Tak pracują dziennikarze agencji prasowych

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 16:50
W poniedziałkowy poranek świętujemy 95-lecie istnienia Polskiej Agencji Prasowej. Zamiast tortu proponujemy spotkania z dziennikarzami, reporterami, depeszowcami. Uchylimy rąbka tajemnicy na temat pracy w tej instytucji oraz porozmawiamy z wielokrotnie nagradzaną dziennikarką Amy Goodman.
Tak pracują dziennikarze agencji prasowych
Foto: Glow Images/East News

W naszym studiu zagości też współautorka ciekawej książki na temat polskich kopalń "Górnictwo 2.0" Karolina Baca-Pogorzelska. Celem książki "Drugie życie kopalń" jest pokazanie, że górnictwo węgla kamiennego może być postrzegane na wiele sposobów i że czy tego chcemy, czy nie, jest po prostu częścią naszej historii. Książka prezentuje portrety 22 kopalń. Porozmawiamy o nich chwilę przed Barbórką.

Sprawdzimy jak oficjalne instytucje, takie jak ministerstwa czy biura poselskie, istnieją w internecie. Na ile opinie ministrów prezentowanie np. na Twitterze są ich oficjalnymi stanowiskami w różnych sprawach?

Ruszamy też z naszym nowym, muzycznym konkrusem "Święta, święta i... po płytach". Szczegóły już w poniedziałek, 2 grudnia, w "Poranku OnLine" od godziny 6.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Karol Flis: jestem "hulajnogerem". Śmigam od 3 lat

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2013 12:30
- Wyczynowa ma małe kółka i metalowy środek; ta rekreacyjna idealnie nadaje się do jeżdżenia po mieście - mówi jeden z najlepszych polskich "riderów" Karol Flis. I dodaje: - Obie hulajnogi uzależniają tak samo...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Gondek: przebiegniemy cztery pustynie, żeby zrealizować swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2013 11:25
Cztery maratony na czterech kontynentach, a ich tylko dwóch. Andrzej Gondek i Marek Wikiera mają ambitne postanowienie na nowy rok. Chcą dotrzeć do mety czterech najtrudniejszych pustynnych biegów świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

David Bond: jestem specjalistą od marketingu Matki Natury

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2013 08:00
Nazywa się Bond, ale nie broni imienia Jej Królewskiej Mości tylko troszczy się o dzieciaki. Z myślą o nich stworzył projekt Wild Thing i próbuje wyrwać dzieci ze szponów nowych technologii.
rozwiń zwiń