X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Człowiek kontra przyroda. Czy Tatry zostaną zamknięte dla turystów?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2014 16:33
We wtorkowe popołudnie w Czwórce porozmawiamy o przyszłości polskich parków narodowych. Gościem będzie m.in. ekolog Dariusz Szwed.
Tatry
TatryFoto: Krzysztof Dudzik/Wikimedia Commons/CC

Mawiają, że człowiek człowiekowi wilkiem, tymczasem w przeciwieństwie do wilków, rasa ludzka jest na pierwszym miejscu w wytwarzaniu śmieci. Ludzie nie tylko nieumiejętnie je segregują, ale również zostawiają na górskich szlakach. Póki co, przyroda ma się dobrze, jednak jak twierdzi dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego, śmiecący turyści są problemem.
Czy dbamy o przyrodę w czasie wakacyjnych wyjazdów? Jak zachowujemy się na wycieczkach w plenerze i czy robimy wystarczająco dużo, aby chronić nasze środowisko? Jednym z pomysłów na zapobieganie zaśmiecaniu parków jest wprowadzenie limitu wejść turystów. Czy okaże się to dobrym pomysłem?

Czytaj także: Akcja "Czyste Tatry". Turysto, śmiecenie to obciach! <<<
Na ten temat porozmawiamy w Czwórce m.in. z Dariuszem Szwedem, ekologiem i politykiem, współzałożycielem partii Zieloni 2004.

Na audycję "4 do 4" zapraszamy we wtorek, 8 lipca od godziny 13:00 do 16:00.

bc/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Najpiękniejsze rzeki w Polsce - popłyń tam!

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2013 18:07
Najpiękniejsze rzeki Polski – Brda, Czarna Hańcza, Drawa, Wda, Rospuda, Słupia, Radew, Rega i inne to doskonałe szlaki do uprawiania kajakarstwa. Czy przygodę z kajakiem najlepiej zacząć od spływu?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjna superprzygoda w Polsce? To możliwe

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2014 19:06
W czwartkowym wydaniu audycji "4 do 4" będziemy Was przekonywać, że w Polsce także można spędzić nie tylko świetne wakacje, ale także ekstremalny, pełen wrażeń długi weekend. Zapraszamy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Akcja Czyste Tatry: turysto, śmiecenie to obciach!

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2014 07:30
Tatry to wolność, zadbajmy o to, byśmy mogli się nią cieszyć - apelują organizatorzy akcji "Czyste Tatry" - corocznego wydarzenia, które ma uświadamiać, że każdy z nas jest odpowiedzialny za środowisko naturalne.
rozwiń zwiń