Najpiękniejsze rzeki w Polsce - popłyń tam!

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2013 18:07
Najpiękniejsze rzeki Polski – Brda, Czarna Hańcza, Drawa, Wda, Rospuda, Słupia, Radew, Rega i inne to doskonałe szlaki do uprawiania kajakarstwa. Czy przygodę z kajakiem najlepiej zacząć od spływu?
Najpiękniejsze rzeki w Polsce - popłyń tam
Foto: Borealis55 (wikipedia, domena publiczna)

Kajakarstwo to dyscyplina łącząca sport, relaks i zwiedzanie. Kajak i kanadyjka znane były już w starożytności, a jak dziś wyglądają te najnowocześniejsze? Czym różni się kajakarstwo górskie od klasycznego?

Co wspólnego z kajakami mają: salta, obroty płaskie i pionowe, piruety?

W niedzielnej audycji "4 Bieg" bierzemy pod lupę kajaki-sezon trwa! W niedzielę, 11 sierpnia, po godz. 9.00, zaprasza Piotrek Galus.

Czytaj także

Na wakacje w rejs katamaranem: pływanie połączone z lataniem

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2013 20:02
Rejs katamaranem to świetny sposób na spędzanie wakacji. Zwłaszcza, że jak przyznaje Krzysztof Presz, prezes Polskiego Stowarzyszenia Klas Hobie w Polsce, żeglując na takim sprzęcie łączymy frajdę zarówno z żeglowania, jak i z… latania.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ten Typ Mes: nigdy nie zakochałem sie podczas wakacji

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 14:08
W "Czwórkowym Test Osobowości" Ten Typ Mes, jeden z najlepszych polskich raperów przyznał m.in., że… nie lubi podróżować, a jeśli już wyjeżdża, nie rusza się dalej niż na Mazury.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak tanio spędzić tydzień nad Bałtykiem? "To możliwe"

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2013 10:00
Tygodniowy urlop nad polskim morzem nierzadko kosztuje tyle samo, co równie krótki "wypad" do Egiptu. Ceny w nadbałtyckich kurortach bywają tak wygórowane, że bywają już nawet obiektami żartów. Ale dla chcącego nic trudnego - nad Bałtykiem można znaleźć dobre i tanie hotele, bądź pensjonaty.
rozwiń zwiń