X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak uszczęśliwić pracownika

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2010 17:00
Koleje Mazowieckie zostały laureatem konkursu Pracodawca Godny Zaufania. Jak w Polskich warunkach dbać o pracownika? Odpowiedź w "Magazynie".
Audio

Wyjazdy integracyjne, imprezy zapewniające "zwykłym pracownikom" możliwość spotkania z członkami zarządu firmy, bogaty pakiet socjalny i atrakcyjne szkolenia. To tylko niektóre elementy strategii budowania zaufania pracowników w spółce Koleje Mazowieckie. Firma znalazła się w gronie laureatów konkursu Pracodawca Godny Zaufania. Gośćmi Justyny Dżbik w "Magazynie" byli: Marcin Karlikowski, dyrektor biura spraw pracowniczych Kolei Mazowieckich, oraz Krzysztof Przybył, Prezes Zarządu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska", członek jury konkursu.

– Na ten tytuł pracowaliśmy od pięciu lat, czyli od początku istnienia spółki – podkreśla Marcin Karlikowski. Jak wyjaśnia, Koleje Mazowiecki zapewniają swoim pracownikom przede wszystkim poczucie stabilności zatrudnienia. – Nie ma zwolnień, a wręcz przeciwnie: firma dynamicznie się rozwija, w tej chwili jesteśmy już drugim przewoźnikiem w Polsce, wzrasta liczba pasażerów. Oferujemy pracownikom bogaty pakiet socjalny, dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne, co jest szczególnie ważne na kolei – wylicza gość "Magazynu".

Udogodnienia oferowane pracownikom przez Koleje Mazowieckie doceniło jury konkursu o tytuł Pracodawcy Godnego Zaufania. Jak podkreśla Krzysztof Przybył, odpowiedzialność społeczna biznesu to wyzwanie, któremu w warunkach polskich potrafią sprostać przede wszystkim duże firmy, dysponujące środkami na budowanie zaufania pracowników.

Posłuchaj fragmentów rozmowy z gośćmi "Magazynu".

 

ŁSz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Listonosz przychodzi o siódmej… wieczór

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2010 13:36
Doręczanie listów po południu, polecone bez awizo i system śledzenia przesyłek – m. in. na takie udogodnienia mogą liczyć klienci Poczty Polskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minus Showcase już 5 listopada!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2010 18:50
Na wyjątkową imprezę techno w poznańskiej Starej Rzeźni zapraszał w "Magazynie" Łukasz Napora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sajgon na Pradze

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2010 11:41
Wietnamska klubokawiarnia Ale Sajgon! planuje atrakcje zarówno dla ciała, jak i dla ducha.
rozwiń zwiń