Czy potrzebne nam jest kolejne Euro?

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2013 17:36
Stadion Narodowy w Warszawie i Stadion Śląski w Chorzowie zostały w zeszłym tygodniu oficjalnie zgłoszone przez PZPN do UEFA jako polskie kandydatury do organizacji mistrzostw Europy w piłce nożnej - Euro 2020.
Stadion Narodowy
Stadion NarodowyFoto: Narodowe Centrum Sportu

W 2020 roku turniej Euro będzie miał nową formułę i odbędzie się w trzynastu krajach, z których każdy udostępni jeden stadion. Na dyskusję na ten temat zapraszamy w czwartkowe popołudnie do Czwórki. Pierwszy na pytanie o Euro w Polsce odpowie Stefan Szczepłek, piłkarski ekspert. Czekamy też na wasze komentarze i opinie.

Czy Euro 2012 nam się opłaciło? Jak zmienił się nasz sport i nasza piłka po wydarzeniach 2012 roku. Czy możliwa jest powtórka tamtego entuzjazmu wśród Polaków? I czy w ogóle stać nas dziś na taką imprezę, nawet w nowej formule?

Odpowiedzi na te pytania poszukamy w czwartek, 19 września, w "4 do 4", po godz. 13.00.

Czytaj także

Michał Okoński: futbol jest jak nałóg

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2013 13:00
Pierwsze kroki w kibicowaniu stawiał na stadionie Okocimskiego, kolejne na Cracovii. Od 1987 roku emocjonalnie związany z londyńskim Tottenhamem. Zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Powszechnego” oraz autor książki "Futbol jest okrutny". Michał Okoński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Dudek: golf to moja nowa miłość

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 14:28
Jerzy Dudek, jeden z najlepszych bramkarzy w historii polskiego futbolu zostaje... golfistą. – Piłka nożna jest jak narkotyk, nie mogę bez niej żyć – mówi Czwórce Jerzy Dudek. – By na chwilę oderwać się od futbolu, gram w golfa. Tu też jest piłka, też jest cel, czyli wbicie jej do dołka. Są tu także emocje i niezwykła bliskość natury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe prawo nie zmieni mentalności kibola. Trzeba odwagi i konsekwencji

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 11:45
Wojna z polskimi kibolami ciągnie się jak "Moda na sukces". Jesteśmy świadkami kolejnych afer i ciągłe bezradności przedstawicieli władz.
rozwiń zwiń