Joint Venture Sound System

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2012 11:00
W poniedziałkowym "DJ Paśmie" po godzinie 21.

Muzyki dokładnie posłuchać, dobrze przemyśleć, następnie trochę pokroić, przyprawić pieprzem, wymieszać i tak przygotowaną wstępną selekcję na bok odłożyć. Ubrania wyprasować, mięśnie nóg i rąk dobrze rozgrzać. Naciągi strun głosowych poprawić, wszystkie urządzenia sprawdzić, nowe baterie gdzie trzeba załadować. Dodawać taką ilość efektów, aby dźwięk był odpowiednio gęsty i soczysty. Tempa trochę zwalniać i trochę przyśpieszać. Uczuć nie obrażać. Podawać na gorąco w pikantnym sosie, pamiętając, że danie ma nie tylko smakować, ale również wyglądać.
Oto przepis na Joint Venture Sound System, gotowany na żywo w składzie trzech kucharzy: Maken, Activator i Majonez, na antenie “Czwórki” po godzinie 21.!

Czytaj także

Jan Wyga: hip hop od bluesa do reggae

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2012 18:00
Zgodnie ze swoją ksywką Jan Wyga z niejednego muzycznego pieca jadł chleb. Dowód tego raper dał na swoim debiutanckim solowym krążku "wyga.co", o którym opowiedział w audycji Hirka Wrony.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marc Romboy: trzeba dużo szukać, żeby mieć ciekawe sety

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2012 10:00
Jeden z najbardziej charakterystycznych producentów na scenie house i techno opowiedział w Czwórce o tym, co go obecnie najbardziej kręci w muzyce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Flint za kratami warszawskiego Zoo

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2012 11:00
- Ktoś kto posłucha tej płyty, może odnieść wrażenie, że przez ostatnie pół roku miałem jakiś straszny sajgon w życiu - tak stołeczny raper w rozmowie z Hirkiem Wroną opowiadał o swojej najnowszej produkcji.
rozwiń zwiń