Marc Romboy: trzeba dużo szukać, żeby mieć ciekawe sety

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2012 10:00
Jeden z najbardziej charakterystycznych producentów na scenie house i techno opowiedział w Czwórce o tym, co go obecnie najbardziej kręci w muzyce.
Audio

- Jeśli chodzi o brzmienie, to nic nie jest dla mnie nowe. Ale jest druga perspektywa, która jest o wiele bardziej ekscytująca: kompozycja, mixdown, a także detale - mówił w "DJ Paśmie" Marc Romboy . - Kupuję naprawdę dużo muzy, wiele mi się podoba, obecnie najbardziej renesans chicago house’u, rzeczy z takich wytórni jak Dancemania czy Trax, ta muzyka zawsze mnie fascynowała - opowiadał gość Łukasza Napory.

Brzmień zza wielkiej wody z pewnością nie zabraknie w sobotę, 17 marca, podczas występu Romboya w warszawskim klubie 1500m2.  Dla Romboya będzie to dopiero pierwszy występ w Polsce, co dziwi też samego DJ, gdyż na scenie obecny jest już od końca lat 90. i pozostaje w dobrych kontaktach z polskimi producentami. W jego wytwórni Systematic Recordings ukazała się epka rodzimego duetu Pol_On.

- Od czasu do czasu dostaję demówki z Polski. Pol_O poznałem przez remiks, który zrobili dla Spirit Catcher. To oni ich zarekomondowali. Dalej gram ich kawałki. Uważam, że Pol_O czeka świetna przyszłość i jeśli dalej będą działali tak, jak działają, to czeka ich przyszłość jak Catz n Dogz - opowidadał Romboy.

Więcej na temat muzycznych fascynacji niemieckiego producenta dowiesz się słuchając nagrania audycji.
 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marc Romboy & Sigma wystąpią w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2012 07:30
Już 17 marca klimaty tech house, techno, electro, drum & bass oraz dubstep będzie można poczuć w warszawskim klubie 1500m2.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Vavamuffin na scenie Czwórki!

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2014 19:00
Zapraszamy do obejrzenia koncertu i obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert L.U.C w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012 19:00
Producent muzyczny, performer i kompozytor, autor tekstów oraz reżyser wideoklipów i koncertów zagrał w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń