X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dwa Teatry. Święto teatru na "wyciągnięcie ręki"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2019 17:30
Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" łączy dwa światy - wizualny i dźwiękowy. Tegoroczna odsłona potrwa do 27 maja i tradycyjnie odbywa się w Sopocie.
Audio
  • Festiwal "Dwa Teatry" - co słychać w Sopocie? (W to mi graj/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Shaiith

Zobacz także
Dwa Teatry 1200.jpg
Festiwal "Dwa Teatry" - seris specjalny

W konkursie głównym bierze udział 28 spektakli Teatru Telewizji oraz 34 słuchowiska Polskiego Radia, które ocenia m.in. młodzieżowe gremium jurorskie. - Bardzo się cieszymy, że nam także oddano głos - mówi Sandra Wróbel, która wraz z Antonim Majewskim i Konradem Graczykiem ogląda i słucha konkursowych propozycji. - Staramy się rozliczać i spektakle, i twórców z tego, co zrobili. Czy potrafili nas jakoś zaciekawić - tłumaczą rozmówcy Beaty Kwiatkowskiej.

Wielką Nagrodą Festiwalu za wybitne kreacje w Teatrze Telewizji i Teatrze Polskiego Radia w tym roku zostaną uhonorowani: Halina Łabonarska i Jan Englert. Natomiast Rok Gustawa Herlinga-Grudzińskiego jest uczczony wydarzeniem "Dwa Teatry czytają Herlinga". Kto pojawił się na festiwalu? Zapraszamy do wysłuchania relacji Beaty Kwiatkowskiej.

W audycji odwiedziliśmy także Teatr Polski w Warszawie, gdzie odbyła się premiera "Borysa Godunowa" w reżyserii Petera Steina i z Andrzejem Sewerynem w roli głównej POSŁUCHAJ >>>

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzi: Michał Piwowarek

Materiał przygotowała: Beata Kwiatkowska

Data emisji: 25.05.2019

Godzina emisji: 13.15

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Inni ludzie" według Masłowskiej. O tęsknocie, samotności i wielkich nadziejach

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 15:04
Teatralną adaptację powieści Doroty Masłowskiej "Inni ludzie" w TR Warszawa wyreżyserował Grzegorz Jarzyna, a za przygotowanie spektaklu odpowiedzialny był Kolektyw Twórczy, złożony z aktorów, ale nie tylko. O pracy nad tą sztuką mówili w Czwórce Agnieszka Podsiadlik, aktorka, Anna Axer-Fijałkowska, autorka kostiumów i charakteryzacji i Adrian Cognac, twórca wideo do spektaklu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Duda-Gracz: nasz świat roi się od Hamletów

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 16:00
- Nie znoszę Hamleta za to, że jest egoistą i skupioną na sobie miernotą. Jednak uczyniłam go bohaterem najnowszej realizacji, bo taki Hamlet jest diagnozą naszych czasów - mówi Agata Duda-Gracz, reżyserka spektaklu "Ja jestem Hamlet".
rozwiń zwiń