X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Powrót na musicalowe studia. Tym razem w Akademii Królewskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 14:01
Rafała Supiński jakiś czas temu, będąc w Londynie, postanowił zdawać do Akademii Królewskiej w Wielkiej Brytanii. Udało mu się zdać egzaminy. Za rok będzie absolwentem tej samej szkoły co Elton John. 
Audio
  • Rafał Supiński opowiada o swoim wyjeździe do szkoły musicalowej w Londynie (Czwórka/W to mi graj)
Rafał Supiński w Czwórce
Rafał Supiński w CzwórceFoto: Czwórka/Michał Piwowarek

- Jeszcze do tego nie przywykłem. Jestem ogromnie podekscytowany. Cieszę się że mogę spełnić swoje marzenie - mówi Rafał Supiński z rozmowie z Michałem Piwowarkiem. - Już w kościach czuję, co może na mnie czekać: dużo pracy, inspiracji i ciekawych wydarzeń - dodaje. 

Czwórkowy gość jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Naukę kontynuował w Czechach (Janáčkova Akademie Múzických Umění w Brnie) Obecnie jest studentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (Wydział Wokalno-Aktorski). 

- Dostałem się na podyplomowy roczny kurs musicalowy na Royal Academy of Music - mówi gość Czwórki. - Jest tam też reżyseria musicalowa, być może w przyszłości to też bym chciał tam studiować - dodaje. 

Gdy myślę aktor musicalowy, to widzę aktora, który jest kompletny, pod względem ruchowym, wokalnym i aktorskim Rafała Supiński

Rafał Supiński zajmuje się nie tylko aktorstwem, interesuje go taniec współczesny, reżyseria teatralna. - Doświadczenie z różnych dziedzin na pewno posłuży mi w przyszłości. Lubię inspirować innych i czerpać inspiracje od innych - przyznaje. 

Jak Rafał przygotowuje się do wyjazdu do Wielkiej Brytanii? O grze w jakich tytułach marzy? Jaki jest współczesny teatr musicalowy? O tym m.in. w audycji "W to mi graj". 

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Rafał Supiński (aktor musicalowy)

Data emisji:  27.07.2019

Godzina emisji: 12.15

pj/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Romane Dyvesa - muzyczne święto Cyganów

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2018 10:01
- Z pierwszych Romane Dyvesa, czyli Cygańskich Dni, pamiętam bardzo mało, miałem wtedy 3 lata - mówi Manuel Dębicki, współorganizator festiwalu. - Pamiętam, że festiwal towarzyszy mi przez całe moje życie i jest to coroczne święto. Nie wyobrażam sobie życia bez Romane Dyvesa - dodaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biały Teatr Tańca. Przez talent i konsekwencję na największe sceny

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2018 16:43
- Artysta musi mieć dużo pokory, chęci i ciężko pracować. Talent pomaga w improwizacji i poszukiwaniach, ale nie wystarczy, bo nie wyczerpuje oczekiwań publiczności. Żeby mieć możliwość opowiedzenia historii, którą chce się opowiedzieć, trzeba mieć też warsztat - mówi Izadora Weiss, tancerka i choreograf, szefowa Białego Teatru Tańca.
rozwiń zwiń