Weronika Łukaszewska. Po głosie ją poznacie

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2020 11:50
Zapraszamy na spotkanie z aktorką, która nie tylko gra w teatrach, ale także "daje" swój głos m.in. Królewnie Śnieżce i bohaterom gier komputerowych.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Weronika Łukaszewska jest absolwentką Liceum Musicalowego Grosse Pointe South High School w Michigan w USA. Współpracuje z teatrami w Warszawie i Krakowie. Gra między innymi w Teatrze Bagatela, Teatrze WarSawy czy TR Warszawa. W Czwórce opowie m.in. o swojej roli w sztuce "Solaris. Wspomnienie z przyszłości" w Teatrze Ochoty w Warszawie.

***

Na audycję "W to mi graj" w sobotę (15.02) w godzinach od 12.05 do 13.00 zaprasza Michał Piwowarek.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka dubbing spektakl
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Hotel Boga". Studenci Akademii Teatralnej interpretują Nicka Cave'a

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2019 15:00
- Hotel Boga to miejsce, w którym mówiąc metaforycznie, wychodzimy z grobu i stajemy przed ścianą. Żeby się przez nią przebić, musimy odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytania - opowiada aktor Patryk Wereszczyński. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Borkowski. Odwaga do poszukiwania własnego miejsca w teatrze

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2019 14:30
Przyznawaną przez Teatr Polskiego Radia nagrodę Arete za debiut aktorski otrzymali w tym roku: Justyna Kowalska i Łukasz Borkowski. - Dla mnie to był moment refleksji, a nie czas na składanie sobie gratulacji śmieje się aktor. - Ale gdybym miał się głębiej nad tym zastanowić, to chyba pogratulowałbym sobie, że jestem człowiekiem teatru.
rozwiń zwiń