"Central Perk" jest już w Toruniu. Spotkaj się z "Przyjaciólmi"

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2021 13:50
"Friends: the musical parody" to pierwsza taka premiera w Polsce. Komediowy musical, będący parodią kultowego serialu, można oglądać w Teatrze Muzycznym w Toruniu. 
Central Perk w Warner Bros Studio
"Central Perk" w Warner Bros StudioFoto: Krzysztof Stefaniak/Shutterstock.com

The Rembrandts- I'll be there for you (official video) / allienmaster93


Zobacz
Kraft74 Shutterstock serial przyjaciele 1200.jpg
"Przyjaciele" od kuchni. Jak smakuje kultowy serial?

W "Central Perk" w Toruniu kawę podje Gunther, a pomiędzy stolikami krząta się Rachel. Monica i Chandler siedzą na pomarańczowej kanapie, Joey uśmiecha się z fotela. Phoebe wpada z gitarą, a zamyślony Ross błądzi wzrokiem za Rachel. - Gram Monikę i jeśli chodzi o charakter mojej bohaterki, to jest to rola dla mnie - śmieje się Izabela Pawletko. - Kiedy mieliśmy pierwszą sesję zdjęciową w pełnej charakteryzacji, na mój widok reżyserce spektaklu Agnieszce Płoszajskiej stanęły łzy w oczach. Więc mam nadzieję, że nie rozczaruję fanów Courtney Cox - dodaje ze śmiechem.

Posłuchaj
15:03 CZWÓRKA W to mi graj - friends 12.06.2021.mp3 "Friends: the musical parody" - o spektaklu Teatru Muzycznego w Toruniu (W to mi graj/Czwórka)

Zobacz
Sexify
"Sprawnie opowiedziana historia". Adamski o serialu "Sexify"

Marcin Sosiński to serialowy Joey. - Byłem bardzo szczęśliwy, kiedy dowiedziałem się, że na podstawie jednego z moich ulubionych seriali powstaje spektakl. Natomiast mina mi zrzedła na hasło "musical", bo raczej nie jestem aktorem śpiewającym ani tańczącym - opowiada gość Czwórki. - Na castingu okazało się, że jestem wybornym tancerzem, który po dwóch dniach zna kroki na pamięć. I tak zostałem Joey'em. 

#FRIENDS - pełna obsada musicalu! / Teatr Muzyczny

"Friends! The Musical Parody" to również gratka dla fanów musicalu, którzy w piosenkach odnajdą nawiązania do innych produkcji z Broadway'u i West Endu jak "Skrzypek na dachu", "Chicago" czy "Rent".

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzi: Michał Piwowarek

Goście: Izabela Pawletko (Monica), Marcin Sosiński (Joey)

Data emisji: 12.06.2021

Godzina emisji: 12.15

kul


Czytaj także

"Władczyni much". Życie jako internetowa gra

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2021 13:00
W ten weekend na Dużej Scenie Teatru Ludowego odbędzie się premiera "Władczyni much" Magdy Fertacz w reżyserii Konrada Dworakowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Duch Norwida w Jeleniej Górze. "Tu się go czyta, gra i recytuje"

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2021 14:00
- Poezja Norwida jest obecna w jeleniogórskich szkołach, jest także w repertuarze naszego teatru - mówi dyrektor Teatru Norwida Tadeusz Wnuk. - I choć są to trudne, wybiegające w przyszłość teksty, to one u nas funkcjonują, są chętnie interpretowane na przykład na konkursach recytatorskich.
rozwiń zwiń