Kariera w sieci? "Najważniejsza jest regularność"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2016 13:36
Gościem programu była dziennikarka Anna Mierzejewska, która zdradziła, kogo i dlaczego warto obserwować w serwisach społecznościowych, m.in. na Snapchacie.
Audio
  • Jak robić karierę w internecie i jakie zdjęcia wrzucać do sieci, by liczba naszych fanów rosła? (Snapchart/Czwórka)
Anna Mierzejewski opowiadała w Czwórce o aktywności celebrytów w sieci
Anna Mierzejewski opowiadała w Czwórce o aktywności celebrytów w sieciFoto: Czwórka

Zdaniem ekspertki największą popularnością cieszą się w sieci celebryci i artyści, którzy wstawiają swoje snapy regularnie. Jak przyznała Mierzejewska, warto wrzucać do sieci zdjęcia zaskakujące, zrobione w sytuacjach, o które nikt by nas nie podejrzewał. - Ostatnio dowiedziałam się, że Snoop Dogg jeździ na oldschoolowych wrotkach, Lady Gaga sama gotuje, a mięso ubija w dresie. To niekonwencjonalne zdjęcia - mówiła i wymieniała celebrytów, którzy dziś "rządzą" w sieci.

Rozmawialiśmy także o internetowych profilach różnych instytucji kultury i sztuki, których popularność często dogania tę największych światowych gwiazd. Sprawdziliśmy także, dlaczego z czasem niektórzy celebryci tracą zainteresowanie fanów i dlaczego nie warto przesadzać z... fotograficznymi filtrami z aplikacji.

***

Tytuł audycji:  "Snapcha(r)t"

Prowadzący: Mateusz Patyk

Gość: Anna Mierzejewska (redaktor prowadząca serwisu Boska.pl)

Data emisji: 18.03.2016

Godzina emisji: 10.00

kd/kul


Czytaj także

O Juwenaliach dowiesz się na Snapie

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 14:30
Choć do maja jeszcze dużo czasu, niektórzy studenci już teraz wiedzą, co będzie się działo na Juwenaliach. Skąd? Ze Snapa!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Szparagi snapują i... parodiują inne snapowiczki

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 14:45
Śmieją się z zazdrosnych dziewczyn, słodkich idiotek, relacji z chłopakami i rodzicami. Są obecne nie tylko na YouTube, ale także we wszelkich innych mediach społecznościowych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Radek Pestka na Snapie: nie jestem jak Maffashion

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2016 15:40
Zwycięzca modowego talent show jest mocno obecny na Snapchacie. - Staram się prawie non stop wrzucać to, co robię, ale nie jestem jak Jessica Mercedes czy Maffashion, które dodają coś codziennie chyba co tysiąc sekund - mówi.
rozwiń zwiń