X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Światowe Dni Młodzieży - prawdziwy poligon dla wolontariuszy

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2016 14:06
Aktywni, pomysłowi, gotowi na współpracę - tacy są wolontariusze, którzy pracować będą podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
Audio
  • Jak wygląda praca wolontariuszy podczas ŚDM? (Pasjonauci/Czwórka)
W ramach Światowych Dni Młodzieży krakowski rynek pomieści od 26 do 31 lipca tysiące ludzi
W ramach Światowych Dni Młodzieży krakowski rynek pomieści od 26 do 31 lipca tysiące ludziFoto: Pixabay.com/Public domain

Przed młodymi ludźmi, którzy chcą pomagać podczas Światowych dni Młodzieży w Krakowie, ogromne wyzwanie. Swoje zgłoszenia nadsyłać można do 17 kwietnia, wypełniając odpowiedni formularz na stronie ŚDM. - Tempo życia jest duże, mamy mnóstwo obowiązków, dlatego satysfakcja z tego, że znajdujemy czas, by komuś pomóc, jest ogromna - mówią Martyka Langa i Katarzyna Osior, wolontariuszki.

Dowiedz się więcej: Światowe Dni Młodzieży 2016 w Czwórce <<<

By zostać wolontariuszem, trzeba mieć 18 lat i być dyspozycyjnym co najmniej przez 3 dni wydarzeń w Krakowie. Wolontariuszki goszczące w Czwórce opowiadały, jak wyglądać będzie ich praca od kuchni, a o swoich przygotowaniach do ŚDM mówił w rozmowie z Czwórką także aktor Maciej Musiał.

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Goście: Martyka Langa i Katarzyna Osior (wolontariuszki ŚDM), Marta Kukowska (Centrum Myśli Jana Pawła II), Maciej Musiał (aktor)

Data audycji: 2.04.2016

Godzina audycji: 17.00

kd/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Co nas czeka w Krakowie?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016 15:18
Światowe Dni Młodzieży to wydarzenie, które już w lipcu tego roku w Krakowie zgromadzi młodych ludzi z całego świata. Na razie udział deklaruje blisko 2,5 mln. pielgrzymów ze 110 krajów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Symbole ŚDM. Krzyż i ikona Matki Bożej

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2016 11:11
W lipcu Polska będzie gospodarzem Światowych Dni Młodzieży. W Czwórce rozmawialiśmy o przygotowaniach do tego wydarzenia, ale także jego symbolach.
rozwiń zwiń