Straszne spotkania. Fani horrorów w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 08:04
"Każdy się czegoś boi, ale my to robimy z pasji" - twierdzą fani horrorów. W sobotę  w Warszawie odbędzie się święto kina grozy WARSAW HORRORCON ’19. Nie zabraknie tam Czwórki. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

W zlocie miłośników horrorów weźmie udział Łukasz Karaś - fan starego i nowego kina grozy, były redaktor Horror Online, kolekcjoner horrorów, prowadzący fanpage popularyzujący horrory HorrorshowPL. Pośród  stoisk z komiksami, książkami, koszulkami, plakatami, muzyką i różnymi wydawnictwami związanymi z gatunkiem pojawi się Gustaw Horroszyński - właściciel i pomysłodawca Fear Zone, interaktywnego domu strachów w Warszawie.

Opowiemy także o pokazach umiejętności charakteryzatorskich i FX-owych, poprowadzony przez absolutne mistrzynie filmowych, krwawych metamorfoz z rodzimej branży. O idei konwentu opowie Piotr Maciukiewicz - pomysłodawca Horrorconu, popularyzator horrorów i grozy, dźwiękowiec, muzykant i kinooperator, ofiara toksycznej miłości do filmów i muzyki.

Zapraszamy na specjalne wydanie "Pasjonautów" z klubu Pogłos, ze zlotu fanów horrorów. Mateusz Kulik zrealizuje wejście reporterskie z WARSAW HORRORCON ’19

***

Na "Pasjonautów" w sobotę (21.09) w godzinach po godz. 11.05 zaprasza Beata Kwiatkowska.

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka horror
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Warsaw Horrocon . Zlot fanów horroru w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 10:28
"Każdy się czegoś boi, ale my to robimy z pasji". Zakochani bez reszty w horrorach organizatorzy WARSAW HORRORCON '19 zapraszają wszystkich fanów tego wciąż niedocenianego gatunku, jak i jeszcze nieprzekonanych, w sobotę 21 września do klubu Pogłos przy ul. Burakowskiej 12 w Warszawie na zlot miłośników kinowej grozy – tymi słowami organizatorzy zachęcają do największej dotychczasowej integracji fanów grozy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Można nie kochać, można nie nienawidzić, ale trudno się nie bać!

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 13:40
- Strach łączy wszystkie żywe organizmy na naszej planecie. Nie każdy czuje miłość, nienawiść. Każdy się boi - mówi Piotr Maciukiewicz, organizator konwentu fanów horrorów Horrorcon. - To płaszczyzna, na której wszyscy możemy się porozumieć - dodaje. 
rozwiń zwiń