Drugie dziecko Kate i Williama. Startuje Royal baby show

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2014 12:00
Księżna Kate i książę William spodziewają się drugiego dziecka. Oficjalnie nie ogłoszono jeszcze, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka, ale royal baby show, podobnie jak miało to miejsce w przypadku księcia Jerzego, pierwszego dziecka Kate i Williama, już zaczyna się kręcić. I to od razu na wysokich obrotach.
Audio
  • Royal baby - tak wygląda życie księcia George'a (Czwórka/Bed&Breakfast)
  • Książę Filip - życie syna królowej Elżbiety II w Pałac Buckingham (Czwórka/Bed&Breakfast)
Brytyjska rodzina królewska w 2015 roku
Brytyjska rodzina królewska w 2015 rokuFoto: Shutterstock.com/Lorna Roberts

22 lipca 2013 roku w Londynie urodził się George Aleksander Louis, który po swoim ojcu i dziadku jest trzecią osobą w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Mały Jerzy jest chyba najpopularniejszym maluchem na świecie, choć tego samego dnia, co on, w jego ojczyźnie urodziło się 2013 innych dzieci, a w Madrycie na świat przyszedł potomek znanej hiszpańskiej aktorki, Penelope Cruz.

Dziś książę ma już ponad rok, a jego oficjalną rezydencją jest pałac Cansington. Brytyjczycy go uwielbiają. Tessa, Brytyjka mieszkająca w Warszawie, w czasie narodzin George’a była w swojej ojczyźnie. Żałuje, że tym razem, gdy na świat przychodzić będzie drugie dziecko książęcej pary, nie będzie mogła uczestniczyć w royal baby show. - Chciałabym wsiąść w metro i podjechać pod pałac albo pod szpital. Przeżyć to, co się tam będzie działo - mówi Tessa.

Czytaj także: Buckingham Place - rezydencja godna królów <<<

Zainteresowanie małym księciem wciąż rośnie. - To cecha przyszłych królów i królowych. Od urodzenia są osobami publicznymi - tłumaczy Tessa.

Co czeka młodego George’a w przyszłości? Jak wyglądała droga do tronu jego dziadka, księcia Karola? Zapraszamy do wysłuchania nagrań z audycji "Bed & Breakfast".

(kd/kul)

Czytaj także

Royal baby. Księżna Kate i książę William pokazali dziecko [zdjęcia]

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2013 23:17
Brytyjska para książęca pokazała się po raz pierwszy publicznie od informacji o narodzinach ich pierwszego potomka. Szczęśliwi rodzice wyszli przed szpital z synem.
rozwiń zwiń