"Teraz Kpop!". Nowa audycja w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2015 13:00
Zgodnie z zapowiedzią gospodarza programu "Piątek, piąteczek, piątunio" Filipa Chajzera na antenie Czwórki już w najbliższy czwartek, 22 października, zadebiutuje nowa audycja "Teraz Kpop!".
Koreański girlsband 2ne1
Koreański girlsband "2ne1"Foto: Republic of Korea/Flickr/CC BY-SA 2.0

Kpop, inaczej koreański pop, to coraz popularniejszy nurt muzyczny wśród młodzieży zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Aby zagłębić się w świat azjatyckiej popkultury Radiowa Czwórka przygotowała specjalną cotygodniową audycje "Teraz Kpop!", w której wszyscy miłośnicy koreańskiej muzyki i popkultury na pewno znajdą coś dla siebie.

Klaudia Tyszkiewicz Klaudia Tyszkiewicz

- To pierwsza tego typu audycja w Polsce. W jej trakcie zapoznamy słuchaczy z nowościami, plotkami i skandalami ze świata kpopu. Nie zabraknie też recenzji koreańskich filmów i seriali, relacji z koncertów, a nawet nauki koreańskich zwrotów. Wisienką na torcie będzie porządna dawka koreańskiej muzyki, a w specjalnej liście "Top 10 kpopowych piosenek", każdy będzie mógł zagłosować na swój ulubiony utwór. Na antenie porozmawiamy o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia, ale również o tym jak rozpoczęła się Wasza przygoda z Kpopem – zapowiada prowadząca program Klaudia Tyszkiewicz.

***

Do słuchania audycji "Teraz Kpop" zapraszamy już w najbliższy czwartek 22 października o godz. 20.00 na antenie Radiowej Czwórki.

kd/tj

 

Czytaj także

Sarsa: zawsze trzeba iść za głosem serca

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2015 15:12
- Zaczynałam od rocka i elektroniki. To, co robiłam było bardzo niszowe, alternatywne, ale do dziś te nurty staram się przemycać do moich kompozycji - mówiła w Czwórce Sarsa Markiewicz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Margaret walczy o tytuł najlepszej wokalistki świata

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2015 16:00
Małgorzata Jamroży w 2013 roku zdobyła szczyty list przebojów singlem "Thank You Very Much" i od tamtej pory wciąż zdobywa nagrody muzyczne i zaskakuje swoich fanów nowymi przebojami.
rozwiń zwiń